The Umbrella Academy (Akademie Umbrella) Známe pravý důvod, proč je Luther Jedničkou

Známe pravý důvod, proč je Luther Jedničkou

Známe pravý důvod, proč je Luther Jedničkou

Každý člen Akademie Umbrella dostal své číslo předtím, než dostal své jméno kromě Pětky. Proč se Luther stal Jedničkou? To se dozvíte v následujícím článku.

3 0
21.3.2021

Luther byl jmenován jako vedoucí týmu a dostal číslo. Protože byli všichni ještě děti, začalo mezi nimi soupeření, zvlášť s jeho bratrem Diegem alias Dvojkou. Není jasné, kdy přesně se Sir Reginald rozhodl dát svým dětem čísla a mnoho fanoušků se domnívalo, že je počítání v opačném směru a odpovídá moci (což znamená, že Vanya je Sedmičkou, protože je nejmocnější). V takovém případě by Luther nebyl číslo 1, protože je nejsilnější, ale proto, že je to on, kdo má lepší kontrolu nad svou mocí.

Může však existovat další důvod, proč Reginald udělal z Luthera Jedničku a nikoho jiného, ​​zejména Diega. Nyní je jasné, že Reginaldovy metody nebyly nejlepší, a když cvičil děti, přijal některá velmi extrémní opatření, jako například léčení Vanyi po celá léta a zavírání Klause na několik hodin do mauzolea. Reginald si jistě všiml, že mezi Lutherem a Diegem existuje přirozená rivalita vzhledem k jejich silným osobnostem a vytvoření Jedničky z Luthera byl způsob, jak motivovat jeho i Diega k tomu, aby byli lepší. Ovšem, jak víme, neskončilo to podle Reginaldova očekávání, jelikož Diego skončil s týmem a těžko se s ním v první sérii spolupracovalo. Gerard Way sdílel na svém Instagramovém ůčtu, že Reginald pojmenoval Diega Dvojkou, protože „jednou z věcí, které pohánějí Jedničku, je napětí mezi ním a Diegem“. Což je jasný důkaz toho, že to byl Reginaldův vlastní (a poněkud zvrácený) způsob, jak tlačit Luthera a Diega k lepšímu.


Luther vzal roli Jedničky velmi vážně, a to až do bodu, kdy ho mnoho diváků nesnášelo během první řady. Avšak ve druhé už napětí trochu povolilo. Možná by byl Lutherův přístup jiný, kdyby byl jmenován Dvojkou a Diego Jedničkou, ale to by pro ně nepředstavovalo žádný typ výzvy a Reginaldovi šlo o to, aby neustále vyzýval své děti. Naštěstí v druhé řadě si Diego i Luther uvědomili, že na číslech nezáleží a že Reginaldovy záměry byly vždy temné, což jim umožnilo posunout se dál a nakonec pracovat jako tým.

Foto: Netflix

Komu jste víc fandili? Lutherovi, či Diegovi?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix podepsal smlouvu s Dark Horse Entertainment

Netflix před několika měsíci podepsal dohodu s Dark Horse Entertainment, což je filmová a televizní produkce, jež je pod komiksovým vydavatelstvím Dark Horse Comics. Obě společnosti dříve spolupracovaly na akční superhrdinské komedii The Umbrella Academy. Uvidíme, co z tohoto partnerství vykvete.

Komiksy

Reklama

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka