The White Queen S01E06: Love and Death

S01E06: Love and Death

S01E06: Love and Death

Elizabeth čelí nejisté budoucnosti, cítí, že nebezpečí je blízko. Je znovu těhotná a je neklidná z přítomnosti Edwardových bratrů, kteří mají v plánu poslat jejího syna pryč a učinit z něj prince z Walesu. Její manželství se otřese v základech, když zjistí, že Edward má milenku. Jacquetta slábne a Elizabeth zjišťuje, že přichází o nejsilnější spojenkyni.

cz sk
21.7.2013
4 590 000
58 minut

Edward se rozhodne odpustit Anne a udělá z ní Georgovu poručnici a Anne se obává, že tímto krokem, chce Edward ovládnout majetek její rodiny.

Richard Duke z Gloucester vidí, co se děje a postaví se za Annu. Když ji George vyhrožuje, že ji pošle do opatství, Anne se obrací na Richarda, který jí dokazuje svou lásku. Společně uprchnou a vezmou se bez papežského povolení.

Když ovdovělé Margaret Beaufort zemře matka, rozhodne se napsat Jasperovi, jestli za ním může přijet. Jasper ji odpoví, ať zůstane v Anglii a tak zůstává sama. Rozhodne se, provdat se za někoho z Yorků, aby mohla dostat svého syna zpět domů. Vybere si lorda Thomase Stanleye, který je stejně chladný a ambiciózní jako ona. Zdá se, že to bude perfektní politický spojenec.

Elizabethino dítě zemře ve stejný den jako její matka. Díky této zničující ztrátě najde Elizabeth a Edward způsob, jak sladit své zájmy a čelit společně budoucnosti a to ve chvíli, kdy Margaret Beaufort a její nový manžel Stanley přijíždí ke dvoru.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Hlídejte si nás