The White Queen
90/100 - 90×

The White Queen

Seriál vás zavede do Anglie, která se nachází v období války růží, děj začíná v roce 1464, kdy dvě větve jednoho rodu, Yorkové a Lancasteři, již devět let vedou násilný konflikt o to, komu po právu patří trůn. Příběh se zaměřuje na tři ženy – Elizabeth Woodville, Margaret Beaufort a Anne Neville – které v boji o moc mistrně a nenápadně manipulují v zákulisí dějin.

VB | 2013 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC One | 58 minut
žánr
Historický, Romantický, Životopisný
hrají
Faye Marsay (Anne Neville), David Oakes (George), Janet McTeer (Jacquetta Woodville),

S01E06: Love and Death

S01E06: Love and Death

Elizabeth čelí nejisté budoucnosti, cítí, že nebezpečí je blízko. Je znovu těhotná a je neklidná z přítomnosti Edwardových bratrů, kteří mají v plánu poslat jejího syna pryč a učinit z něj prince z Walesu. Její manželství se otřese v základech, když zjistí, že Edward má milenku. Jacquetta slábne a Elizabeth zjišťuje, že přichází o nejsilnější spojenkyni.

cz sk
21.7.2013
4 590 000
58 minut

Edward se rozhodne odpustit Anne a udělá z ní Georgovu poručnici a Anne se obává, že tímto krokem, chce Edward ovládnout majetek její rodiny.

Richard Duke z Gloucester vidí, co se děje a postaví se za Annu. Když ji George vyhrožuje, že ji pošle do opatství, Anne se obrací na Richarda, který jí dokazuje svou lásku. Společně uprchnou a vezmou se bez papežského povolení.

Když ovdovělé Margaret Beaufort zemře matka, rozhodne se napsat Jasperovi, jestli za ním může přijet. Jasper ji odpoví, ať zůstane v Anglii a tak zůstává sama. Rozhodne se, provdat se za někoho z Yorků, aby mohla dostat svého syna zpět domů. Vybere si lorda Thomase Stanleye, který je stejně chladný a ambiciózní jako ona. Zdá se, že to bude perfektní politický spojenec.

Elizabethino dítě zemře ve stejný den jako její matka. Díky této zničující ztrátě najde Elizabeth a Edward způsob, jak sladit své zájmy a čelit společně budoucnosti a to ve chvíli, kdy Margaret Beaufort a její nový manžel Stanley přijíždí ke dvoru.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama