The White Queen S01E07: Poison and Malmsey Wine

S01E07: Poison and Malmsey Wine

S01E07: Poison and Malmsey Wine

Elizabeth znovu porodí, ale dítě nedýchá. Margaret Beaufort, z které je teď Elizabethina dvorní dáma, si dítě vezme a ono ožije. Elizabeth věří, že ho Margaret Beaufort zachránila.

cz sk
28.7.2013
4 580 000
58 minut

Anne porodí chlapečka a spokojeně žije daleko od dvora. Její poklidný život však naruší její manžel Richard Duke z Gloucester, který přivede její matku, aby žila s nimi. Její matka hned začne rozsévat pochybnosti o citech Richarda k Anně a ta začne pochybovat o důvodech, proč si ji vlastně vzal.

Edward IV. zahájí válku s Francií a jeho bratr George ho přesvědčí, aby z něj udělal regenta. Když však Edward přijíždí do boje a král Louis nabízí Edwardovi štědrou mírovou dohodu, kterou Edward přijímá. Jeho bratr Richard se za tuto dohodu stydí. Mezitím co si Edward užívá u francouzského dvora, jeho bratr George udělá tajnou dohodu s francouzským králem.

Synové Yorku se vracejí z války jako nepřátelé. U dvora Elizabeth připijí Isabel a Anne, aby byly stejně plodné jako jejich matka. Isabel se obává, že je právě Elizabeth proklela a ony budou moci mít jen holčičky. George si najme kouzelníka k boji proti této kletbě a nařkne ji z čarodějnictví. Isabel krátce poté porodí chlapce, ale velmi záhy umírá. George otevřeně obviňuje Elizabeth z toho, že Isabel otrávila. Edward jeho chování nechce déle snášet a tak odkládá bratrskou lásku stranou a utopí ho v sudu Malmseyského vína.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Trailer

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Hlídejte si nás