The Winchesters (Lovci duchů: Winchesterovi)
60/100 - 1×

The Winchesters(Lovci duchů: Winchesterovi)

Dean Winchester vypráví příběh o tom, jak se jeho rodiče John Winchester a Mary Campbellová v 70. letech poznali, zamilovali do sebe a společně bojovali s monstry, zatímco pátrali po svých pohřešovaných otcích.

USA | 2022 | Vysílá se
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Nadpřirozený
hrají
Meg Donnelly (Mary Campbell), Drake Rodger (John Winchester), Nida Khurshid (Latika Dar), Jojo Fleites (Carlos Cervantez), Bianca Kajlich (Millie Winchester), Demetria McKinney (Ada Monroe), Jensen Ackles (Dean Winchester)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Pilot

  S01E01: Pilot

  Když se John vrací domů z války ve Vietnamu, podivné setkání zažehne novou misi za vystopováním minulosti jeho otce. Na své cestě se střetává s devatenáctiletou lovkyní démonů Mary, která rovněž hledá odpovědi o zmizení jejího otce. Tato dvojice spojuje síly s mladou lovkyní v zácviku Latikou a pohodovým lovcem Carlosem, aby společně odhalili skryté pravdy o obou rodinách. Jejich vyšetřování je zavádí do knihkupectví se vzácnými knihami, jehož majitelka Ada se zajímá o okultismus a mohla by jim poskytnout chybějící dílky jejich skládačky. Avšak tajemství Winchesterových a Campbellových sahají hluboko a navzdory snaze Johnovy matky Millie chránit svého syna před nebezpečným životem jsou John s Mary odhodlaní spolupracovat, aby udrželi odkazy svých rodin, zatímco začínají budovat svou vlastní rodinu.

  11.10.2022
  42 minut
 • S01E02: Teach Your Children Well

  S01E02: Teach Your Children Well

  John a Millie se každý staví jinak k jeho novému zájmu o lovení a Ada se jim pokusí pomoci tyto neshody překonat. Mary sleduje stopu svého otce, která poukazuje na zmizení teenagera v Topece. Carlos si od srdce promlouvá s Mary, zatímco Latika se ponoří do svých knih, aby identifikovala monstrum.

  18.10.2022
  42 minut
 • S01E03: You're Lost Little Girl

  S01E03: You're Lost Little Girl

  Když nějakou záhadou zmizí Maryina sousedka, s Johnem se začínají tímto zmizením zabývat. Během jejich vyšetřování se John nečekaně setkává s osobou ze své minulosti. Carlos a Ada se sbližují, když sledují potenciální vodítko k démonovu parťákovi. Latika se mezitím věnuje starému folklóru, který se předává v její rodině, a doufá, že tím pomůže Mary a Johnovi.

  25.10.2022
  42 minut
 • S01E04: Masters of War

  S01E04: Masters of War

  Jelikož na úmrtí jednoho veterána něco nesedí, svolá Carlos všechny, aby to prošetřili, a také se podělí o věc ze své minulosti, díky níž ho John spatří v novém světle. Mary nachází nečekaného spojence, který je na stopě jednomu monstru a Latika se pokouší pomoct Mary se zotavením po ztrátě blízké osoby. Johnův zlozvyk vrhat se po hlavě do nebezpečí zanechá Millie v obavách o jejího syna.

  1.11.2022
  42 minut
 • S01E05: Legend of a Mind

  S01E05: Legend of a Mind

  Skrytá tajemství z Adiny minulosti vycházejí na světlo, když jde parta do utajení, aby prověřila podezřelé úmrtí. Millie se stále vzpamatovává z minulého lovu a žádá Mary, aby dohlédla na Johna, když se společně od ostatních oddělí, aby prověřili informace k novému případu. Carlos s Adou při sledovačce spojí oběť s dalším cílem. Latičin výzkum přináší zajímavé výsledky, díky nimž se John stane Maryiným záchranným lanem ze zapeklité situace.

  15.11.2022
  42 minut
 • S01E06: Art of Dying

  S01E06: Art of Dying

  Mary zavolá stará rodinná známá, která ji prosí o pomoc, ale když k ní tým dojede, zjišťují, že pár zásadních detailů vynechala. Zatímco Latika zápasí s profesí lovkyně a má pochybnosti o lovecké budoucnosti, Johnova horlivost a odhodlání pro lov dělají Mary obavy. Carlos se ocitá v situaci, jakou ještě nikdy nezažil a neví, jak si poradit.

  22.11.2022
  42 minut
 • S01E07: Reflections

Stav titulků

Epizoda S01E05: Legend of a Mind

cz100%
DOKONČENO

Titulky pocházejí z HBO Max.

Po zhlédnutí nezapomeňte díl i ohodnotit.

Nepřehlédněte

Jak bude seriál zapadat do kánonu Supernatural?

Jak bude seriál zapadat do kánonu Supernatural?

Dnes v noci odstartuje prequel k Supernatural, který se zaměří na mládí Mary a Johna, rodičů Sama a Deana Winchesterových. Otázkou ale je, jak přesně bude seriál do celého kánonu zapadat a zda půjde o přímý prequel, nebo o něco jiného. Proto vám předkládáme pár možností, jak to může být.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama