Trollhunters (Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)
96/100 - 14×

Trollhunters(Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)(Lovci trolů od Guillerma Del Toro)

Patnáctiletý mladík najde magický amulet, který ho promění v bojovníka s titulem Lovec trollů. Je vybrán, aby chránil trolly, kteří žijí pod lidským městem Arcadia, před ničemy, kteří se snaží narušit mír.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Anton Yelchin (Jim Lake ml.), Charlie Saxton (Toby Domzalski), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Kelsey Grammer (Blinky), Fred Tatasciore (AAARRRGGHH!!!), Jonathan Hyde (Walter Strickler), Matthew Waterson (Draal), Clancy Brown (Gunmar), Ron Perlman (Bular), Jimmie Wood (NotEnrique), Amy Landecker (Barbara Lake), Victor Raider-Wexler (Vendel), Steven Yeun (Steve Palchuk), Cole Sand (Eli Pepperjack), Ike Amadi (Angor Rot)

AAARRRGGHH!!!

AAARRRGGHH!!!

Obrovský troll s dobrým srdcem, k němuž přilnul Toby.

Sezóny 3
2016 - 2018

Aarghaumont je obrovský troll rasy Krubera. To jsou trollové, kteří žijí hluboko v jeskyních a jsou tak zvyklí na méně světla. Do jeho domoviny však vtrhl Gunmar se svou armádou a zmocnil se několika krubeřích mláďat, ze kterých udělal svoje vojáky. Mezi nimi byl také AAARRRGGGHH!!!, který se později od Gunmara odloučil a připojil se zpět k hodným trollům.

Jeho pozdější nejlepší přítel Blinky si nejdříve myslel, že je jen Gunmarovým špehem a chtěl jej popravit, ale díky Vendelovi se AAARRGGHH!!! mohl k těmto trollům připojit a žít s nimi. Aarghaumont konal dobré skutky a bojoval na straně dobra, a tak ostatní včetně Blinkyho přesvědčil, že není zlý. Brzo se z něj stal též pacifista.

Po boji trollové hledali svůj nový domov, a ten našli v Kalifornii, kde vybudovali svůj Trollí trh. Od té doby pak Blinky a AAARRGGHH!!! pomáhali tehdejšímu Lovci trollů Kanjigarovi chránit jejich nový domov. S Blinkym se Aarghaumont brzo spřátelil a ti dva dnes tvoří nerozlučnou dvojku.

Když se pak po smrti Kanjigara stal novým lovcem Jim, tak se AAARRGGHH!!! seznámil s Tobym, se kterým se brzo spřátelil. Tento troll toho jinak moc nenamluví a má omezenou slovní zásobu.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
joyeux

Nejlepší!

webmaster, korektor, grafik
13.9.2018 | 15:42:14

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série je zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který byl odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama