Trollhunters (Lovci trolů od Guillerma Del Toro) Popis

Trollhunters

Trollhunters

Patnáctiletý mladík najde magický amulet, který ho promění v bojovníka s titulem Lovec trollů. Je vybrán, aby chránil trolly, kteří žijí pod lidským městem Arcadia, před ničemy, kteří se snaží narušit mír.

Pod městem jménem Arcadia se nachází tajná civilizace trollů, která je lidem ukrytá. Tito trollové bojují s takzvanými Gumm-Gumy, což jsou zlí trollové z Temnozemě. Vyvolený válečník zvaný Lovec trolů má za úkol chránit trolly před Gumm-Gummy a ochránit je před vším, co se z Temnozemě vynoří.

Patnáctiletý James spolu se svým nejlepším kamarádem Tobym najde záhadný amulet, který ho zvolí novým Lovcem trollů. Na to jej navštíví Blinky a AARRRGGHH!!!, kteří mu objasní, co to znamená být Lovcem trollů. Navzdory tomu, že se Jim nejprve svému osudu brání, jej pak přijme a vede dvojitý život.


V hlavních rolích:

Foto: DreamWorks

Upoutávka k seriálu Trollhunters

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Uchiha-Mariko

Po dlouhé době jsem konečně narazila na super animák :D

13.9.2020 | 19:32:38

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás