Trollhunters (Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)
96/100 - 14×

Trollhunters(Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)(Lovci trolů od Guillerma Del Toro)

Patnáctiletý mladík najde magický amulet, který ho promění v bojovníka s titulem Lovec trollů. Je vybrán, aby chránil trolly, kteří žijí pod lidským městem Arcadia, před ničemy, kteří se snaží narušit mír.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Anton Yelchin (Jim Lake ml.), Charlie Saxton (Toby Domzalski), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Kelsey Grammer (Blinky), Fred Tatasciore (AAARRRGGHH!!!), Jonathan Hyde (Walter Strickler), Matthew Waterson (Draal), Clancy Brown (Gunmar), Ron Perlman (Bular), Jimmie Wood (NotEnrique), Amy Landecker (Barbara Lake), Victor Raider-Wexler (Vendel), Steven Yeun (Steve Palchuk), Cole Sand (Eli Pepperjack), Ike Amadi (Angor Rot)

Toby Domzalski

Toby Domzalski

Jimův nejlepší kamarád.

Sezóny 3
2016 - 2018

Tobias “Toby” Domzalski je Jimův nejlepší kamarád s rovnátky, kterému se se vším svěřuje. Jimovi je naprosto věrný a v náročných situacích jej vždy zásobuje dávkou optimismu. Toby žije se svou babičkou, se kterou žije od svých dvou let, tedy od té doby, co mu umřeli rodiče, když se plavili po moři.

Ve školce se pak setkal s Jimem, se kterým se brzo skamarádil a z těch dvou se stala nerozlučná dvojka. Toby je trochu při těle, a tak se rozhodl později držet dietu, aby trochu shodil, ale nějak se mu to nedařilo. Jim mu také do školy připravuje extra oběd.

Toby byl s Jimem, když našli amulet, který jej vybral, aby se stal novým Lovcem trollů. T.P. je většinu času šťastný a veselý člověk a vždy je tu pro své přátele, když ho potřebují. Vyžaduje však i pozornost od ostatních, kterou se snaží nějakým způsobem sám vyhledávat.

Když byl Tobymu představen skrytý svět trollů, brzo se s přátelil s velkým trollem jménem AAARRRGGHH!!!, který u něj doma i nějaký čas bydlel jako výměnný student. Jeho babička nepoznala, že se nejedná o člověka, jelikož je napůl slepá. Kromě něj začal u Tobyho bydlet v domečku pro panenky i trpaslík Chompsky.

Spolu s Claire pomáhá Jimovi bojovat se zlými Gumm-Gummy.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série je zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který byl odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama