Trollhunters (Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)
96/100 - 14×

Trollhunters(Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)(Lovci trolů od Guillerma Del Toro)

Patnáctiletý mladík najde magický amulet, který ho promění v bojovníka s titulem Lovec trollů. Je vybrán, aby chránil trolly, kteří žijí pod lidským městem Arcadia, před ničemy, kteří se snaží narušit mír.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Anton Yelchin (Jim Lake ml.), Charlie Saxton (Toby Domzalski), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Kelsey Grammer (Blinky), Fred Tatasciore (AAARRRGGHH!!!), Jonathan Hyde (Walter Strickler), Matthew Waterson (Draal), Clancy Brown (Gunmar), Ron Perlman (Bular), Jimmie Wood (NotEnrique), Amy Landecker (Barbara Lake), Victor Raider-Wexler (Vendel), Steven Yeun (Steve Palchuk), Cole Sand (Eli Pepperjack), Ike Amadi (Angor Rot)

NotEnrique

NotEnrique

Podvrženec, který byl zaměněn za bratra Claire.

Sezóny 3
2016 - 2018

NotEnrique je vypočítavý malý podvrženec s nevymáchanou pusou, který byl zaměněn na za malého Enriquea, bratříčka Claire. I když je dospělý, ve své trollí formě připomíná batole, jelikož je stejně tak velký. Po několik staletí byl zvyklý žít v Temnozemi, kde se také narodil.

Tento troll Claire často poroučí a bere ji jako svou sestru. Vždy se zajímá jen o sebe a klidně hraje svou hru i na dvě strany, jen aby si zachránil holý krk. Je také poněkud tvrdohlavý, ale poté, co byla jeho pravá tvář odhalena, se nakonec vždy rozhodl pomoct Jimovi a jeho přátelům. Většinou na pomoc však přistoupí, když mu z toho taky něco kápne.

Jeho spojenectví s Gunmarem není zase až tak silné jako u ostatních podvrženců. Nemá však kuráž na to, aby se mu postavil a konfrontoval jej. NotEnrique má však i svou milou stránku a soucítí s Claire, která ztratila svého bratříčka.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Uchiha-Mariko

Tak ten nemá chybu! :D

13.9.2020 | 19:38:46

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série je zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který byl odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama