Trollhunters (Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)
96/100 - 14×

Trollhunters(Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)(Lovci trolů od Guillerma Del Toro)

Patnáctiletý mladík najde magický amulet, který ho promění v bojovníka s titulem Lovec trollů. Je vybrán, aby chránil trolly, kteří žijí pod lidským městem Arcadia, před ničemy, kteří se snaží narušit mír.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Anton Yelchin (Jim Lake ml.), Charlie Saxton (Toby Domzalski), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Kelsey Grammer (Blinky), Fred Tatasciore (AAARRRGGHH!!!), Jonathan Hyde (Walter Strickler), Matthew Waterson (Draal), Clancy Brown (Gunmar), Ron Perlman (Bular), Jimmie Wood (NotEnrique), Amy Landecker (Barbara Lake), Victor Raider-Wexler (Vendel), Steven Yeun (Steve Palchuk), Cole Sand (Eli Pepperjack), Ike Amadi (Angor Rot)

Gunmar

Gunmar

Vůdce Gumm-Gummské armády a otec Bulara.

Sezóny 3
2016 - 2018

Gunmar je vůdcem Gumm-Gummů, kteří byli uvězněni na několik staletí v Temnozemi. Aby byla jeho rasa opět osvobozena je zapotřebí znovu sestavit Killaheadský most, který je kdysi uvěznil. S pomocí řádu Janus a několika podvrženců se měl spolu se svou armádou dostat zpět z vyhnanství a přinést Nekonečnou noc a ovládnout tak i svět lidí.

Když se most znovu stavěl, dokázal Gunmar skrz něj komunikovat se svým synem Bularem, který měl realizovat jeho plány. V říši Gumm-Gummů se také nachází všechna podvržená dítka, o které se starají goblinové. Když byl most otevřen, tak se jím Jim vydal do Temnozemě, aby našel malého Enriquea a setkal se zde tváří v tvář s Gunmarem.

Tento troll přišel o pravé oko v bitvě s Orlagkem, prvním králem Gumm-Gummů. Vlastní Decimaarský meč, který je plný černé magie. Dokáže si jej povolat do ruky a díky němu také ovládá mysl svých nepřátel, které tak promění v Gumm-Gummy.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série je zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který byl odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama