Trollhunters (Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)
97/100 - 13×

Trollhunters(Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)(Lovci trolů od Guillerma Del Toro)

Patnáctiletý mladík najde magický amulet, který ho promění v bojovníka s titulem Lovec trollů. Je vybrán, aby chránil trolly, kteří žijí pod lidským městem Arcadia, před ničemy, kteří se snaží narušit mír.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Anton Yelchin (Jim Lake ml.), Charlie Saxton (Toby Domzalski), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Kelsey Grammer (Blinky), Fred Tatasciore (AAARRRGGHH!!!), Jonathan Hyde (Walter Strickler), Matthew Waterson (Draal), Clancy Brown (Gunmar), Ron Perlman (Bular), Jimmie Wood (NotEnrique), Amy Landecker (Barbara Lake), Victor Raider-Wexler (Vendel), Steven Yeun (Steve Palchuk), Cole Sand (Eli Pepperjack), Ike Amadi (Angor Rot)

Walter Strickler

Walter Strickler

Jimův učitel historie.

Sezóny 3
2016 - 2018

Walter Strickler je Jimův učitel historie, později ředitel tamní školy v Arcadii, který je mu také mentorem a pokud je potřeba, tak mu rád poskytne nejrůznější rady. Je okouzlující, manipulativní a doslova má dvě tváře. Stricklander je totiž podvrženec, ale to zpočátku Jim s Tobym netuší. Spřátelí se také s Jimovou matkou, Barbarou, aby se tak mohl dostat k Jimovi a Jim jej nemohl napadnout.

Stejně jako každý podvrženec může Walter měnit svoji podobu buď na lidskou nebo trollí. Když má lidskou formu je vysoký pohledný muž s černými vlasy. Ve své pravé podobě má však zelenou kůži, žluté oči a obrovské rohy. Při boji vyniká v házení nožů, které má umístěné ve své trollí formě kolem krku, a je také dobrým šermířem.

Jako učitel je přísný, ale ne zlý. Žáci jej také respektují na rozdíl od některých jeho kolegů. Protože je povahou klidný a chová se poněkud otcovsky, tak Jimovi přijde důvěryhodný. Proto Jim také přemýšlel o tom, že se mu svěří se svou rolí Lovce trollů. I když pak bylo odhaleno, že je Jimův nepřítel, zůstal povahou i nadále klidný a upřímný.

Stricklander se zajímá hlavně o to, aby z věcí těžil, i na úkor svých spojenců. Dokonce se rozhodl povolat Angor Rota, aby svrhl Gunmara. Je rozvážný a podrobně si vypracuje plány, než se vrhne do akce. Není však nebojácný, bojí se Gunmara a Jima, i když to nepřizná.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série je zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který byl odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama