Trollhunters (Lovci trolů od Guillerma Del Toro) Gunmar

Gunmar

Gunmar

Vůdce Gumm-Gummské armády a otec Bulara.

Sezóny 3
2016 - 2018

Gunmar je vůdcem Gumm-Gummů, kteří byli uvězněni na několik staletí v Temnozemi. Aby byla jeho rasa opět osvobozena je zapotřebí znovu sestavit Killaheadský most, který je kdysi uvěznil. S pomocí řádu Janus a několika podvrženců se měl spolu se svou armádou dostat zpět z vyhnanství a přinést Nekonečnou noc a ovládnout tak i svět lidí.

Když se most znovu stavěl, dokázal Gunmar skrz něj komunikovat se svým synem Bularem, který měl realizovat jeho plány. V říši Gumm-Gummů se také nachází všechna podvržená dítka, o které se starají goblinové. Když byl most otevřen, tak se jím Jim vydal do Temnozemě, aby našel malého Enriquea a setkal se zde tváří v tvář s Gunmarem.


Tento troll přišel o pravé oko v bitvě s Orlagkem, prvním králem Gumm-Gummů. Vlastní Decimaarský meč, který je plný černé magie. Dokáže si jej povolat do ruky a díky němu také ovládá mysl svých nepřátel, které tak promění v Gumm-Gummy.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás