Trollhunters (Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)
97/100 - 13×

Trollhunters(Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)(Lovci trolů od Guillerma Del Toro)

Patnáctiletý mladík najde magický amulet, který ho promění v bojovníka s titulem Lovec trollů. Je vybrán, aby chránil trolly, kteří žijí pod lidským městem Arcadia, před ničemy, kteří se snaží narušit mír.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Anton Yelchin (Jim Lake ml.), Charlie Saxton (Toby Domzalski), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Kelsey Grammer (Blinky), Fred Tatasciore (AAARRRGGHH!!!), Jonathan Hyde (Walter Strickler), Matthew Waterson (Draal), Clancy Brown (Gunmar), Ron Perlman (Bular), Jimmie Wood (NotEnrique), Amy Landecker (Barbara Lake), Victor Raider-Wexler (Vendel), Steven Yeun (Steve Palchuk), Cole Sand (Eli Pepperjack), Ike Amadi (Angor Rot)

Angor Rot

Angor Rot

Morganin asasín.

Sezóny 2
2016 - 2018

Angor Rot je troll, který si prožil válku, při které se Gunmar ovládnout povrch, což zapříčinilo zničení jeho vesnice. V roce 1297 se ocitnul na Černém moři v Bulharsku a hledal sílu, která by mu pomohla ochránit jeho a ostatní obyvatele před Gunmarem.

Proto uzavřel smlouvu s mocnou čarodějkou jménem Morgana, která mu na oplátku za jeho duši propůjčila čarodějné síly. Tato čarodějka však jeho duši převedla do prstenu, kterým mohla Angor Rota ovládat, a tak mu nařizovala, aby vyhledával Merlinovi šampiony, Lovce trollů, a zneškodnil je.

Protože byl ovládán Morganou, stal se z něj sadista, který lovil a zabíjel nespočet bytostí, jen aby zaplnil díru po své duši. Se svou kořistí si rád hraje a doufá, že se mu jednoho dne podaří zlomit sílu, kterou nad ním Morgana má, a být opět volný.

Někdy v průběhu let byl uvězněn v chrámu v Amazonii. Později našel prsten, kterým ho lze ovládat, Stricklander, který jej náležitě využíval. Angor Rot je považovaný za jednoho z nejmocnějších kouzelníků, který má mnoho schopností.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série je zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který byl odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama