Trollhunters (Lovci trolů od Guillerma Del Toro) Angor Rot

Angor Rot

Angor Rot

Morganin asasín.

Sezóny 2
2016 - 2018

Angor Rot je troll, který si prožil válku, při které se Gunmar ovládnout povrch, což zapříčinilo zničení jeho vesnice. V roce 1297 se ocitnul na Černém moři v Bulharsku a hledal sílu, která by mu pomohla ochránit jeho a ostatní obyvatele před Gunmarem.

Proto uzavřel smlouvu s mocnou čarodějkou jménem Morgana, která mu na oplátku za jeho duši propůjčila čarodějné síly. Tato čarodějka však jeho duši převedla do prstenu, kterým mohla Angor Rota ovládat, a tak mu nařizovala, aby vyhledával Merlinovi šampiony, Lovce trollů, a zneškodnil je.


Protože byl ovládán Morganou, stal se z něj sadista, který lovil a zabíjel nespočet bytostí, jen aby zaplnil díru po své duši. Se svou kořistí si rád hraje a doufá, že se mu jednoho dne podaří zlomit sílu, kterou nad ním Morgana má, a být opět volný.

Někdy v průběhu let byl uvězněn v chrámu v Amazonii. Později našel prsten, kterým ho lze ovládat, Stricklander, který jej náležitě využíval. Angor Rot je považovaný za jednoho z nejmocnějších kouzelníků, který má mnoho schopností.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás