Trollhunters (Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)
97/100 - 13×

Trollhunters(Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)(Lovci trolů od Guillerma Del Toro)

Patnáctiletý mladík najde magický amulet, který ho promění v bojovníka s titulem Lovec trollů. Je vybrán, aby chránil trolly, kteří žijí pod lidským městem Arcadia, před ničemy, kteří se snaží narušit mír.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Anton Yelchin (Jim Lake ml.), Charlie Saxton (Toby Domzalski), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Kelsey Grammer (Blinky), Fred Tatasciore (AAARRRGGHH!!!), Jonathan Hyde (Walter Strickler), Matthew Waterson (Draal), Clancy Brown (Gunmar), Ron Perlman (Bular), Jimmie Wood (NotEnrique), Amy Landecker (Barbara Lake), Victor Raider-Wexler (Vendel), Steven Yeun (Steve Palchuk), Cole Sand (Eli Pepperjack), Ike Amadi (Angor Rot)

Eli Pepperjack

Eli Pepperjack

Podivný kluk s brýlemi, který se později spřátelil se Stevem.

Sezóny 3
2016 - 2018

O Eliho minulosti toho není moc známo, ale jedno víme, často se stává obětí šikany. Nějaký čas také měl tušení, že se v Arcadii skrývají i další tvorové a že nejsou lidé na Zemi sami. Eli je šprt, který chce jen zapadnout a získat nějaké přátele.

Je hodný, milý a působí jako maminčin mazánek. Do všeho strká nos, a snaží se dokázat ostatním, že existují tvorové, kteří se v Arcadii ukrývají. Bývá podezřívavý, a to většinou ke všem lidem. O Jimovi si myslel, že je zlý a že těmto stvořením pomáhá převzít vládu nad světem. Později se však dozvěděl, že je Lovcem trollů a pomáhá těm hodným.

Když se pak Steveovi povedlo chytit goblina, ukázal jej Elimu a od té doby se ti dva stali nejlepší kamarády a parťáky, kteří bojují za bezpečnost Arcadie a ochraňují ji před nadpřirozenými bytostmi.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série je zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který byl odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama