Trollhunters (Lovci trolů od Guillerma Del Toro) Eli Pepperjack

Eli Pepperjack

Eli Pepperjack

Podivný kluk s brýlemi, který se později spřátelil se Stevem.

Sezóny 3
2016 - 2018

O Eliho minulosti toho není moc známo, ale jedno víme, často se stává obětí šikany. Nějaký čas také měl tušení, že se v Arcadii skrývají i další tvorové a že nejsou lidé na Zemi sami. Eli je šprt, který chce jen zapadnout a získat nějaké přátele.

Je hodný, milý a působí jako maminčin mazánek. Do všeho strká nos, a snaží se dokázat ostatním, že existují tvorové, kteří se v Arcadii ukrývají. Bývá podezřívavý, a to většinou ke všem lidem. O Jimovi si myslel, že je zlý a že těmto stvořením pomáhá převzít vládu nad světem. Později se však dozvěděl, že je Lovcem trollů a pomáhá těm hodným.


Když se pak Steveovi povedlo chytit goblina, ukázal jej Elimu a od té doby se ti dva stali nejlepší kamarády a parťáky, kteří bojují za bezpečnost Arcadie a ochraňují ji před nadpřirozenými bytostmi.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás