Trollhunters (Lovci trolů od Guillerma Del Toro) Steve Palchuk

Steve Palchuk

Steve Palchuk

Školní hezoun a násilník, kerý se později napravil.

Sezóny 3
2016 - 2018

Když byl ještě Steve menší, tak měl se svým otcem dysfunkční vztah, což mohlo později zapříčinit jeho chování vůči okolí. Jeho matka pak začala vídat jeho učitele tělocviku, trenéra Lawrence, což mu nebylo zpočátku zrovna dvakrát příjemné. Postupem času si však k sobě ti dva našli cestu a Steve jej považuje za dobrého otce.

Nejprve Steve působil jako typický násilník, což se postupem času změnilo, rád šikanoval hlavně Eliho a Jima. Navíc rád vyhrává nejrůznější soutěže. Když se dozvěděl o nadpřirozenu přítomném v Arcadii, tak se stal lepším člověkem.


Jeho nejlepším kamarádem se pak stal Eli. Ti dva jsou odhodlání chránit město před bytostmi, které by ho mohli ohrozit. Steve nepatří zrovna k nejchytřejším a někdy věří úplně všemu, co mu někdo řekne.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás