Trollhunters (Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)
97/100 - 13×

Trollhunters(Lovci trolů: Příběhy z Arkádie)(Lovci trolů od Guillerma Del Toro)

Patnáctiletý mladík najde magický amulet, který ho promění v bojovníka s titulem Lovec trollů. Je vybrán, aby chránil trolly, kteří žijí pod lidským městem Arcadia, před ničemy, kteří se snaží narušit mír.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 24 minut
žánr
Animovaný, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Anton Yelchin (Jim Lake ml.), Charlie Saxton (Toby Domzalski), Lexi Medrano (Claire Nuñez), Kelsey Grammer (Blinky), Fred Tatasciore (AAARRRGGHH!!!), Jonathan Hyde (Walter Strickler), Matthew Waterson (Draal), Clancy Brown (Gunmar), Ron Perlman (Bular), Jimmie Wood (NotEnrique), Amy Landecker (Barbara Lake), Victor Raider-Wexler (Vendel), Steven Yeun (Steve Palchuk), Cole Sand (Eli Pepperjack), Ike Amadi (Angor Rot)

Steve Palchuk

Steve Palchuk

Školní hezoun a násilník, kerý se později napravil.

Sezóny 3
2016 - 2018

Když byl ještě Steve menší, tak měl se svým otcem dysfunkční vztah, což mohlo později zapříčinit jeho chování vůči okolí. Jeho matka pak začala vídat jeho učitele tělocviku, trenéra Lawrence, což mu nebylo zpočátku zrovna dvakrát příjemné. Postupem času si však k sobě ti dva našli cestu a Steve jej považuje za dobrého otce.

Nejprve Steve působil jako typický násilník, což se postupem času změnilo, rád šikanoval hlavně Eliho a Jima. Navíc rád vyhrává nejrůznější soutěže. Když se dozvěděl o nadpřirozenu přítomném v Arcadii, tak se stal lepším člověkem.


Jeho nejlepším kamarádem se pak stal Eli. Ti dva jsou odhodlání chránit město před bytostmi, které by ho mohli ohrozit. Steve nepatří zrovna k nejchytřejším a někdy věří úplně všemu, co mu někdo řekne.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série je zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který byl odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama