Trollhunters (Lovci trolů od Guillerma Del Toro) Claire Nuñez

Claire Nuñez

Claire Nuñez

Dívka, která se začne zajímat o Jimovo podivné chování.

Sezóny 3
2016 - 2018

Claire je velice pěkná dívka, která zprvu neměla o Jimovi ani zdání. Brzo však vůči jeho divnému chování začala být podezřívavá, protože vedl dvojitý život, a tak se rozhodla jej více sledovat, aby zjistila, co se to děje.

Když zjistila, že existují trollové a Jim je jejich ochránce, tak se z ní stal dobrý spojenec, který se brzo naučil používat zbraně a pronikl do utajeného světa trollů. Claire si brzo osvojila také kulturu těchto stvoření. Protože byl její bratr zaměněn za podvržence, tak se od té doby snažila za každou cenu svého bratříčka dostat zpět.


Když je někdo otravný, hlavně NotEnrique nebo Toby, tak je celkem nedůtklivá a netrpělivá. Takové chování aplikovala i na Jima, když ještě nevěděla, že zastává roli Lovce trollů, která jej naprosto vytěžuje. Později se ale s Jimem sblížila a zamilovala se do něj.

Největším jejím strachem je to, že někoho zklame a že nedosáhne očekávání svých rodičů a nebude v jejich očích dokonalá. Proto je její vztah s rodiči celkem přiměřený.

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Pokračování seriálu

Seriál Trollhunters je po třech řadách u konce, avšak příběhy Arcadie pokračují dále, a to v seriálu 3 Below. Série Tales of Arcadia se celkově skládá ze tří seriálu, posledním z nich je Wizards. Série bude zakončena filmem s názvem Trollhunters: Rise of the Titans, který bude odvysílán v roce 2021.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás