TRON: Uprising (TRON: Povstání)
92/100 - 15×

TRON: Uprising(TRON: Povstání)

Série zasazená do časového období mezi filmy Tron a Tron: Legacy sleduje osudy Becka, mladého programu, který se stane učedníkem Trona, největšího bojovníka, kterého kdy počítačový svět Síť poznal. Postupně se stává vůdcem revolty proti dobyvačnému programu Clu a jeho přisluhovačům.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney XD | 30 minut
žánr
Akční, Animovaný, Sci-fi
hrají
Elijah Wood (Beck), Bruce Boxleitner (Tron), Emmanuelle Chriqui (Paige), Mandy Moore (Mara), Nate Corddry (Zed), Reginald VelJohnson (Able), Lance Henriksen (Generál Tesler), Fred Tatasciore (Clu 2)

S01E02: The Renegade (Part 1)

S01E02: The Renegade (Part 1)

Tron cvičí Becka, ale ten začíná pochybovat o svých schopnostech. Při pokusu obejít ochranku se Beck dostane do vězeňského transportu a je vybrán do diskových her. Mezitím se Zed zakouká do ženy, která nechce udělat nic jiného, než ukrást něco velmi vzácného.

sk
7.6.2012
580 000
21 minut

Základní info:

Režie: Charlie Bean
Scénář: Kamran Pasha & Adam Nussdorf & Bill Wolkoff

Hrají: Elijah Wood (Beck), Bruce Boxleitner (Tron), Emmanuelle Chriqui (Paige), Mandy Moore (Mara), Nate Corddry (Zed), Lance Henriksen (Generál Tesler), Reginald VelJohnson (Able), Paul Reubens (Pavel), Kate Mara (Perl), Lance Reddick (Cutler), Ben Schwartz (Rilo), Tricia Helfer (hlas Sítě),…

Český název: Odpadlík – první část

Foto: Disney

Upoutávka k dalším dílům:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
vojtechadamcik

Po skvělém pilotu malinko slabší 1.díl, ale i tak super.

9.6.2012 | 12:08:48

Filtr seriálů