True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

S03E05: Trouble

S03E05: Trouble
sk
18.7.2010
4 860 000
57 minut

POSTŘEHY | PROMO | POST MORTEM

Tara je spoutaná v sídle, neustále kolem ní obletuje Talbot a Frank, kteří na sebe pořád jen plivou nadávky. Náhle se na scéně Lorena, Russell a Bill. Tara ho požádá o pomoc, on však jen chladně odkráčí pryč.

Frank má pro Russella nějaké informace, které nasbíral v Bon Temps. Král se mu svěří, že mu Bill lže a chce se toho o Sookie dozvědět co nejvíc a posílá Franka, aby mu ji přivedl. Vzhledem k tomu, že jsou teď všichni tři v Jacksonu, bude to o to lehčí.

Sookie právě na sedadle spolujezdce uhání s Alcidem pryč z vlkodlačího baru. Žádá ho, aby jí řekl víc o Russellovi, Alcide to ale zakáže, protože slíbil Ericovi, že ji udrží co nejdál od problémů. Eric sám však právě vstupuje do králova sídla a žádá o povolení lovu v Mississippi, kam podle něj utekl muž, který prodává upíří krev, Bill Compton. Král nechá Billa ihned zavolat a obviní právě Erica z prodávání Véčka. Eric žádá o pomoc, protože jinak by Soudce zabil Pam. Russell slíbí, že by mohl vyřešit všechny jejich problémy a nabídne Ericovi, aby u něj přespal. Karta se podivně obrací…

Obrovská hádka Debbie a Alcida vyruší Sookie ze spánku. Debbie začne dělat obrovskou scénu, Sookie se jí ale neohroženě postaví a vyptává se na Billa. Debbie však nic neví. Jason nastupuje do svého prvního dne v práci, na stanici to vyvolá nepříjemný rozruch.

Sam pomáhá se stěhováním do nového domu, který sehnal pro svou rodinu. Blízko nich se právě stěhuje Terry k Arlene. Frank stále vězní Taru v neustálém strachu, ta před ním hraje jeho hru, ale snaží se co nejrychleji utéct. Při úprku ze sídla ji ale chytí Coot.

Alcide chce jít k vůdci smečky a všechno mu říct o incidentu z baru Old Pine's, Sookie se k němu vecpe, ačkoliv z toho Alcide není příliš nadšený. Jason chová stejný postoj k jeho práci, touží po akci a naopak ho štve, že musí sedět celý den u stolu s papírováním.

Tommy je první den v práci v Merlotte's a o přestávce pokuřuje s Lafayettem doutník, když je vyruší Jesus a pozve Lafayetta na film. Ten je z toho celý vykolejený.

Vůdce smečky plukovník Flood poví Sookie a Alcidovi, že ohledně toho, co se odehrálo v baru, nemůže nic udělat, protože Russell Edgington je upíří král Mississippi. Sookie přečte ve vůdcově hlavě, že je vystrašený, protože neví co si počít a nechá ho odjet.

Jason konečně dostal práci v terénu – umývá policejní auta. V autě náhle zahlédne dívku z lesa, kterou zahlédl při jedné z akcí, jak kolem něj projíždí autem. Ihned se za ní vydá, zastaví ji a chce po ní doklady. Děvče ho ale prokoukne, nakonec se mu ale povede dostat z ní alespoň jméno – Crystal.

Jessica opět okusí Arleninu zášť vůči upírům zrovna v práci. Ani nestačí vychladnout a do baru si Hoyt pozve nějakou holku, což Jessicu rozruší ještě víc. Tommy se začne vyptávat, co se děje, Jessica mu to poví a on se jen podíví, proč taková sexy upírka ztrácí čas s klukem, který vypadá jako šesťák. Jejich rozhovor je přerušen telefonátem Joe Leeho. Chce, aby Tommy ihned přišel domů, Tommy odmítne a položí telefon.

Franklin je zdrcený, že se Tara pokusila utéct kvůli němu. Ta, když vidí, jak Frank brečí, zalže, že se nebojí jeho, ale všech těch upírů kolem.

Russell ukáže Billovi rodokmen, který Frank našel v jeho domě. Bill tvrdí, že vůbec neví, oč jde. Russell si zase myslí, že v rodině Stackhouseů se nějak geneticky předává schopnost telepatie a Bill se z nějakých důvodů snaží všeho dopátrat. Bill však stále oponuje.

Jason čeká v baru na Crystal. Místo ní ale přijde Andy, který zatahal za všechny nitky a aby se stal Jason zástupcem, musí jen složit zkoušky. Jesus stále čeká, až Lafayette skončí v práce a tak stráví celý den u Merlotte's. Tommy chce po Samovi, aby u něj dnes mohl přespat, Sam ví, že za tím něco vězí, Tommy se ho ale snaží utvrdit v tom, že o nic nejde.

Billa přijde vyprovokvat Coot a navykládá mu, že si Sookie právě v Jacksonu užívá s jedním vlkodlakem. Bill zmlátí jeho a jednoho člena ochranky a uteče.

Jason odchází z baru, na cestě zahlédne Crystal. Ta mu poví, že se několikrát pokusila vejít do budovy, ale nedokázala to, je navíc celá vystrašená, že by s ním neměla být a že to není správné. Jason ji nakonec přemluví, aby se s ním šla alespoň projít. Projít po Jasonovsku.

Tommyho a Sama večer vyruší Joe Lee za dveřmi. Sam mu otevře, Joe Lee najednou ztropí strašnou scénu, málem se porvou, Sam ho chce vypakovat, Joe Lee se však vyprovodí sám s omluvou, že je opilý.

Franklin oznámí vyděšené Taře, že z ní chce udělat upírku. Talbot provádí Erica po domu, zahlédne ve vitríně jednu zvláštní vikingskou korunu. Pozná v ní královskou korunu svého otce, což v něm oživí vzpomínky.

Celá vikingská rodinka – otec, matka, Eric a jeho malinká sestřička – se potkají u večeře. Otec chce po Ericovi, aby se konečně zasnoubil a nezahazoval se s každou, kterou potká. Naštvaný otec mu vyčítá, že nemá smysl pro zodpovědnost a těžko se kdy stane králem. Když si jde opět užívat se zrzavou kráskou, napadnou rodinu vlkodlaci, všechny do jednoho zabijí. Jeden z vlkodlaků odnese královskou korunu, předá ji muži v černé kápi a ten si jen tak odkráčí. Umírající otec pak jmenuje Erica králem.

Bill navštíví Sookie u Alcida a žádá ji, aby co nejdříve odešla, než bude pozdě. Do bytu vtrhne Coot, pár jeho nohsledů a Russell. Coot zaútočí na Sookie, ta v sebeobraně znenadání použije svoji zvláštní schopnost, pokoj zalije vlna světla a Sookie nadpřirozenou silou odhodí Coota do kouta.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Jasonuv prvni den v praci byl fakt povedeny jak si myslel že bude dělat v terenu a zatim myl okna a musim řict že jsem zvědav kam to povede s Crystal a taky jsem zvědav co Russell planuje a taky jak to bude mit Jessica v baru.

redaktor
29.9.2020 | 11:01:22

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Filtr seriálů
Reklama