True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Kdo nahradí Alana Balla?

Kdo nahradí Alana Balla?

Jak jsme psali již na konci února, Alan Ball ohlásil svůj odchod ze seriálu. 6 série, pokud bude, jakože se všeobecně věří, že bude, tak bude vznikat pod taktovkou někoho jiného. Kdo to bude zjistíte uvnitř článku.

0 0
8.6.2012

Alan Ball, jakožto výkonný producent a duchovní otec seriálu předává své žezlo dál. Už si také vybral následovníka. Zatímco Ball se bude věnovat novým seriálům Banshee pro Cinemax a Witchia pro HBO, převezme velení doteď spoluvýkonný producent 4. série True Blood Mark Hudis. Ten je už ostříleným hráčem, na svém kontě má například druhou a třetí sérii Nurse Jackie, také stál za úspěšnou That 70´s Show a s Ballem už společně mají za sebou seriál z devadesátých let Cybill. Hudis také napsal scénáře pro epizody 5×02 Authority Always Win a 5×03 Somebody That I Used to Know, z jeho pera pochází i loňské 4×05 Me and the Devil a 4×11 Soul of Fire (obě epizody mají zde na webu mimochodem více jak 90% hodnocení).

Doufejme tedy, že Alan Ball předal svou práci nejvhodnějšímu člověku a že i další řady, pakliže vzniknou – Hudis by měl podepsat dvouletou spolupráci s HBO – budou v těch nejlepších rukou.

Zdroj: HBO

Diskuze /3

dAw3

No můžem doufat, že to seriálu jen prospěje. Jsem zvědav s jakou parádou odejde Ball, jelikož epizodu 5×12 napsal právě on. :)

8.6.2012 | 20:01:32
KevSpa

Věřila jsem, že si Alan vybere dobře, on má čuch na zajímavé tvůrce, což dokázal už v případě Six Feet Under. Takže myslím, že se nemáme čeho obávat. Já osobně jsem ráda, že se posunuje dál, protože jsem velmi zvědavá na jeho nové seriálové počiny.

webmaster
9.6.2012 | 0:30:23
phoebess

Taky věřím, že se obavy, že by šla po odchodu Balla kvalita rapidně dolů, nenaplní… :) iHyi: máš jeden malý překlep v názvu seriálu Banshee (přehodilo se ti tam S a H) :)

čestný člen redakce
9.6.2012 | 1:51:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama