True Blood (Pravá krev) Kdo nahradí Alana Balla?

Kdo nahradí Alana Balla?

Kdo nahradí Alana Balla?

Jak jsme psali již na konci února, Alan Ball ohlásil svůj odchod ze seriálu. 6 série, pokud bude, jakože se všeobecně věří, že bude, tak bude vznikat pod taktovkou někoho jiného. Kdo to bude zjistíte uvnitř článku.


0 0
8.6.2012

Alan Ball, jakožto výkonný producent a duchovní otec seriálu předává své žezlo dál. Už si také vybral následovníka. Zatímco Ball se bude věnovat novým seriálům Banshee pro Cinemax a Witchia pro HBO, převezme velení doteď spoluvýkonný producent 4. série True Blood Mark Hudis. Ten je už ostříleným hráčem, na svém kontě má například druhou a třetí sérii Nurse Jackie, také stál za úspěšnou That 70´s Show a s Ballem už společně mají za sebou seriál z devadesátých let Cybill. Hudis také napsal scénáře pro epizody 5×02 Authority Always Win a 5×03 Somebody That I Used to Know, z jeho pera pochází i loňské 4×05 Me and the Devil a 4×11 Soul of Fire (obě epizody mají zde na webu mimochodem více jak 90% hodnocení).

Doufejme tedy, že Alan Ball předal svou práci nejvhodnějšímu člověku a že i další řady, pakliže vzniknou – Hudis by měl podepsat dvouletou spolupráci s HBO – budou v těch nejlepších rukou.

Diskuze /3

dAw3

No můžem doufat, že to seriálu jen prospěje. Jsem zvědav s jakou parádou odejde Ball, jelikož epizodu 5×12 napsal právě on. :)

8.6.2012 | 20:01:32
KevSpa

Věřila jsem, že si Alan vybere dobře, on má čuch na zajímavé tvůrce, což dokázal už v případě Six Feet Under. Takže myslím, že se nemáme čeho obávat. Já osobně jsem ráda, že se posunuje dál, protože jsem velmi zvědavá na jeho nové seriálové počiny.

webmaster
9.6.2012 | 0:30:23
phoebess

Taky věřím, že se obavy, že by šla po odchodu Balla kvalita rapidně dolů, nenaplní… :) iHyi: máš jeden malý překlep v názvu seriálu Banshee (přehodilo se ti tam S a H) :)

redaktor
9.6.2012 | 1:51:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Stav překladu

Epizoda S07E10: Thank You

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky k 7. sérii pro vás překládají @iHyi, @phoebess a Pam.

Titulky překládáme na verze:

True Blood S07E10 HDTV x264 KILLERS
True Blood S07E10 720p HDTV x264 IMMERSE
True Blood S07E10 HDTV XviD FUM

Reklama

Nejkrvavější dárek

Darujte svým oblíbeným upírofilům originální dárek, který jinde nekoupíte. Tričko s Pravou krví za 299 kaček. 

Hlídejte si nás

Narozeniny

Obrázek

Obrázek