True Blood (Pravá krev) Kdo nahradí Alana Balla?

Kdo nahradí Alana Balla?

Kdo nahradí Alana Balla?

Jak jsme psali již na konci února, Alan Ball ohlásil svůj odchod ze seriálu. 6 série, pokud bude, jakože se všeobecně věří, že bude, tak bude vznikat pod taktovkou někoho jiného. Kdo to bude zjistíte uvnitř článku.

0 0
8.6.2012

Alan Ball, jakožto výkonný producent a duchovní otec seriálu předává své žezlo dál. Už si také vybral následovníka. Zatímco Ball se bude věnovat novým seriálům Banshee pro Cinemax a Witchia pro HBO, převezme velení doteď spoluvýkonný producent 4. série True Blood Mark Hudis. Ten je už ostříleným hráčem, na svém kontě má například druhou a třetí sérii Nurse Jackie, také stál za úspěšnou That 70´s Show a s Ballem už společně mají za sebou seriál z devadesátých let Cybill. Hudis také napsal scénáře pro epizody 5×02 Authority Always Win a 5×03 Somebody That I Used to Know, z jeho pera pochází i loňské 4×05 Me and the Devil a 4×11 Soul of Fire (obě epizody mají zde na webu mimochodem více jak 90% hodnocení).

Doufejme tedy, že Alan Ball předal svou práci nejvhodnějšímu člověku a že i další řady, pakliže vzniknou – Hudis by měl podepsat dvouletou spolupráci s HBO – budou v těch nejlepších rukou.

Diskuze /3

dAw3

No můžem doufat, že to seriálu jen prospěje. Jsem zvědav s jakou parádou odejde Ball, jelikož epizodu 5×12 napsal právě on. :)

8.6.2012 | 20:01:32
KevSpa

Věřila jsem, že si Alan vybere dobře, on má čuch na zajímavé tvůrce, což dokázal už v případě Six Feet Under. Takže myslím, že se nemáme čeho obávat. Já osobně jsem ráda, že se posunuje dál, protože jsem velmi zvědavá na jeho nové seriálové počiny.

webmaster
9.6.2012 | 0:30:23
phoebess

Taky věřím, že se obavy, že by šla po odchodu Balla kvalita rapidně dolů, nenaplní… :) iHyi: máš jeden malý překlep v názvu seriálu Banshee (přehodilo se ti tam S a H) :)

čestný člen redakce
9.6.2012 | 1:51:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Reklama

Obrázek

Obrázek