True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Pátá série od října u nás na HBO

Pátá série od října u nás na HBO

Je již celkem pravidlem, že vždy na podzim po odvysílání aktuální série v USA se True Blood (Pravá krev) dostává i do dalších států, kde HBO vysílá. Alespoň u nás tomu tak je, takže fanoušci českého dabingu a předplatitelé této kabelové stanice můžou radostně plesat: první díl 5. série (5×01 Turn! Turn! Turn!) se s oficiálním českým překladem Čas pro jakoukoliv změnu dostane na naše obrazovky už v úterý 2. října v deset hodin večer a posléze se všech 12 epizod objeví vždy každé další úterý.

0 0
13.9.2012

Zdroj: HBO

Diskuze /1

karlik1868

Tyjo ten dabing si fakt raději nechám ujít :D

14.9.2012 | 1:40:05
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama