True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Šestá série bude zkrácená

Šestá série bude zkrácená

Tuto nemilou zprávu včera oznámil Alan Ball v rozhovoru pro TV Guide. Už během této série jste si určitě všimli, že Anně Paquin už vykukuje bříško (čeká dvojčátka), proto se s ní nemohly natáčet příliš divoké scény jako v předchozích sériích. Kvůli tomu se také natáčení seriálu přesouvá na leden, pročež se také natočí jen 10 epizod – souvisí to však podle Balla také s ekonomickými problémy. Více uvnitř.

0 0
1.9.2012

Ball má navíc prý už v hlavě pár nápadů, jak by mohl seriál skončit, čímž samozřejmě netvrdí, že 6. řada bude poslední, ale kvůli zkrácenému počtu epizod se to bohužel ani nevylučuje. Jako první novinka v tomto měsíci to není příliš veselé, abychom na tom ale našli něco pozitivního, tak by snad menší počet dílů mohl zajistit, že se dějové linie 6. řady nebudou příliš větvit a rozehraje se pár centrálních příběhů. Co myslíte vy? Je to dobře nebo špatně?

Zdroj: HBO

Diskuze /13

Lennys

Já si teda jejího bříška vůbec nevšimla :D:D:)

1.9.2012 | 14:41:38
skype3x3

10 alebo 12 je prakticky jedno, podstatne je aby serial dôstojne ukoncili a nie jednoho dna zistit ze ho zrusia ako napr. terra novu a podobne uprostred deja

1.9.2012 | 15:46:51
luckily

Zrušit seriál?:( Ach jo… Tak jistě je určitě lepší, když to zruší v důstojném momentu, když to ještě za něco stojí, ale stejnak, co takhle ještě pár sérií…:D Mám pocit, že se s tímhle seriálem nebudu loučit lehce…:(

1.9.2012 | 15:55:38
dAw3

Anna a Stephen se asi chtěj starat o děti to vypadá. True Blood se o zrušení nemusí bát, určitě ne ze strany HBO, sledovanost má hodně vysokou. 10 epizod je parádních, pokud přijdou s něčím chytrým. Ale že by to už 6. sérií ukončili, to se mi nezdá, já si jich představoval tak 8. :)

1.9.2012 | 16:48:31
iHyi

Pokud budou furt tak dobrý, tak ať jich je klidně 13 :)

čestný člen redakce
1.9.2012 | 17:09:53
geimz

Menej dielov je len a len dobre – to nikoho netrápilo, aké boli minimálne prvé 4 diely 5. série zúfalo nudné a bez nápadu? Eric s Billom chytení Autoritami, Eric s Billom prehovárajú Autority, Eric s Billom idú chytiť Russela, ktorého po nekonečnom hľadaní chytia až v 6. diele (len aby bol potom nezmyselne zabitý v poslednom), medzitým sme svedkami najdebilnejších vedľajších zápletiek tohto seriálu, zahŕňajúcich Terryho z prstu vycucané smoke monster, Alcide a jeho zprvu nádejne vyzerajúca linka s vlkolakmi závislými na V, ktorá vyznie do stratena, Tara ako upír a jej bezvýznamná rola a takto by som mohol pokračovať donekonečna…To som vážne jediný, kto vyžaduje od seriálu trochu prepracovanejší scenár?Pretože stále čítam len samé komentáre o tom, aká je 5. séria výborná. 3. séria bola naposledy výborná, toto je varenie z vody. Ale aby som len nekritizoval, Billova premena sa mi v tejto série páčila, stále som zvedavý – vlastne len vďaka nemu – ako to bude pokračovať. Len sa pýtam, prečo sú ľudia takí nekritickí…viem, že tento seriál nikdy nebol medzi najlepšími, ale stratil aj ten štandard, ktorý si kedysi nastolil a z toho som sklamaný.

1.9.2012 | 17:45:26
Anabel

Ani mi to tak nevadí. Vadí mi jenom to, že musím čekat :D. Jinak, jejího břicha jsem si v seriálu teda nějak nevšimla (i když vím, že je těhotná, ale byly tam holt jiný věci na koukání :D )

1.9.2012 | 18:22:43
Tomces

geimz: přesně tak, jak píšeš… hrozně moc dějových linií, které byly beztak úplně o ničem (Lafayet, Terry a další). Podle mě byla 4. série nejlepší – pořád se tam něco dělo, ale tahle série byla hrozně natahovaná… stačila by bohatě jen ta hlavní co se týkala Autorit

1.9.2012 | 21:20:18
Podbi

Zkrácení může určitě prospět, pokud si udrží konzistenci a zaměří se na méně dějových linek, které budou propracovanější. A skončit seriál? Proč ne. Je vždycky těžké skončit na vrcholu, ale rozhodně je to lepší, než kdyby seriál ztrácel na kvalitě a pozvolna upadl do zapomnění. Chtělo by to ale „relativně“ uzavřený konec. Uvidíme.

2.9.2012 | 12:55:46
JahVodka123

No tak nejako po porade :) Súhlasím, že tam bolo vela dejových liniek, ktoré tam boli zbytočné – hlavne to za Terryho. Terry a Arlene sa mne nezdajú zas takí podstatní. Hodia sa mi tam, ale nie pod drobnohladom… Či dielov 10 alebo 12, to mi bok nevytrhne, ale ukončiť seriál, jediný seriál, ktorý som kedy dokázala pozerať a skutočne ma bavil..to budem ťažko predýchavať. A k tomu brušku Anny – ja som si ho všimla hlavne v poslednom diely, ked mala tam tie ružové vílie šaty a aj líčka mala už kus zagulatené. Ale keby neviem, že je tehotná, tak si to asi nevšimnem. A ešte k Billovi – ten koniec bol dosť haluz. Som moc zvedavá, ako to s ním dopadne. Škoda len, že zas čakať rok a možno aj viac… :(

4.9.2012 | 19:52:06
Werma

Úplný souhlas :) Rozvětvení děje bylo spíše na škodu . Autority byli zajímavé, ale prvních cca 4–5 dílů byli natahovaná a tak nějak prázdné pořád to stejné.Z minulých serií byl většinou, až na pár vyjímek každý díl originál a v 5.serii mi pár dílů uplně splynulo do sebe…a vzhledem k počtu epizod by se tohle dít nemělo, ne u TB :) u serialů, které mají okolo 20 epizod se to dá pochopit ale ne u 12-ti dílného kvalitního serialu. Takže 5.serie dobrá,ale moc natahování :)

5.9.2012 | 19:16:40
Gemma

aspoň deset epizod… i za ty budu ráda… nekoukám na propracování filmu, prostě mě ten film baví… díl od dílu čím dál tím víc, a proto jsem smmutná že teď budu muset rok čekat…o to víc se na těch deset epizod budu těšit… .)

9.9.2012 | 13:27:50
morris

Css..prej „vykukuje jí bříško“ :D Nejdřív břicho, pak Anna. :D

9.9.2012 | 16:11:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama