True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Soutěž o 3 e-booky

Soutěž o 3 e-booky

Kdyby měla pátá série o epizodu víc, touto dobou byste nejspíše zde na webu netrpělivě čekali na české titulky. Protože však finále bylo již minulý týden, nebude tomu tak. Alespoň pro teď jsme si ale nachystali něco jiného – a to vám jistě také udělá radost.

0 0
3.9.2012

Edna.cz společně s nakladatelstvím BARONET a serverem PALMKNIHY.CZ pro vás na tento týden uspořádala krátkou vědomostní soutěž o zajímavé ceny (nejen) pro knihomoly.

Jak jistě víte, včera jsme zde na stránkách uvedli do provozu sekci Knihy, která se zabývá původní knižní předlohou, podle níž seriál vznikal. V této sekci se dozvíte plno informací o celé sáze Charlaine Harrisové, takže pokud se nemůžete dočkat 6. série, můžete začít číst. A my vás do toho třeba trošku pošťouchneme.

Oč tedy hrajeme? Hrajeme o 3 e-booky povídkového souboru Dotek mrtvých. Tato kniha nepatří chronologicky do knižní série, takže jejím přečtením se nemusíte bát, že začnete někde uprostřed celého příběhu, ale právě její povídkovost by vás mohla navnadit k tomu, abyste si kompletní příběhy začali číst hezky od začátku. Více o této knize se dozvíte na stránkách Baronet.cz, ale také na Palmknihách.

Jaké jsou podmínky? Stačí se v období od pondělí 3.9. do neděle 9.9.2012 zúčastnit TÉTO SOUTĚŽE a v pondělí 10.9. si pak jen na našich stránkách zjistit, zda jste měli štěstí a byli jste vylosováni jako výherci. Samozřejmě musíte na všechny otázky odpovědět jak jinak, než správně ;-)

Jak obdržíte výhru? Je to snadné. Jakmile budete vylosováni, pošlete nám vaši e-mailovou adresu, kterou my následně zašleme na server Palmknihy.cz – od nich vám přijde e-mail s dalšími instrukcemi.

A co potom? Potom se do knihy začtete a… zbytek už je na vás :) My tedy přejeme hodně štěstí, ať vám žehná Godric a ať výhra doputuje třeba právě k vám!

Zdroj: HBO

Diskuze /5

Janiss

Zajímava soutěž, ale už všechny knihy mám doma na poličce:)

3.9.2012 | 10:58:12
dutahlava

Ja taky, navic kazdou v cj a aj :-D Takze hosi, co jina vyhra? :-)

3.9.2012 | 21:32:12
iHyi

Kluci, holky a stodůlky, budete muset počkat na příště. Zkusím k nám z Ameriky dostat Tru: Blood beverage :)

čestný člen redakce
3.9.2012 | 21:49:19
katesocka

Ja síce ešte nemám všetky knihy, ale túto konkrétne mám :) Tak čakám na inú súťaž :D

4.9.2012 | 12:02:35
Gabby

Mně se doma na poličce úžasně vyjímají TB drinky, které jsem si přivezla min. týden z dovči :) Lahev super, ale ta limča uvnitř mě pobavila…

6.9.2012 | 1:17:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama