True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Crystal Norris

Crystal Norris
Sezóny 2
2010 - 2011

Crystal je dalším z pumodlaků z Hotshotu. Ve třetí řadě se sblíží s Jasonem a zamiluje se do něj, o svém tajemství mu však ale řekne až mnohem později. Chová se zvláštně a stále ustrašeně, často velmi nevyzpytatelně kvůli svému násilnickému snoubenci Feltonovi a svému otci Calvinovi, kteří si nepřejí, aby se s Jasonem stýkala. Ve čtvrté řadě spolu s ostatními pumodlaky Jasona unese a znásilní ho, aby s ním mohla mít dítě. Ještě před sexem ho ale nechá přetvořit na pumodlaka. To Jason nepřenese přes srdce, a i když mu Crystal tvrdí, jak moc ho miluje, navždy ji opustí a nikdy ji už nechce vidět.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Jason má na holky děsnou smůlu.

27.6.2016 | 12:43:40

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama