True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Marcus Bozeman

Marcus Bozeman
Sezóny 1
2011 - 2011

Marcus je novou postavou čtvrté série, kdy převezme vedení nad Shreveportskou vlkodlačí smečkou. Je sice rozumný a vůdce se v něm nezapře, v žilách mu ale občas koluje příliš horká krev. Společně s Lunou má malou dcerku Emmu, kterou občas navštěvuje. Luna však s Marcusem nevychází a on je navíc pod soudním dozorem, co se jí a Emmy týče, svoje návštěvy musí vždy ohlašovat. Když zjistí, že si Luna začíná se Samem, začne strašně zuřit a vypoví mu osobní válku. Donutí také Alcida, aby se spolu s Debbie připojil do jejich smečky, ve které se jeho vztah s Alcidem z původního „nepřátelství“ přetvoří v jakousi zvláštní formu „přátelství“.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama