True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Marnie Stonebrook

Marnie Stonebrook
Sezóny 1
2011 - 2011

Marnie se poprvé objevuje ve čtvrté sérii jako vlastník obchůdku s kouzelnými a magickými předměty Moon Goddess Emporium. Ve volném čase také sama provozuje magii, nejde ale jen o nějaké věštění z ruky. V jejím obchůdku se schází skupinka čarodějů a čarodějnic (wiccani), které učí magii. Všechno se ale zvrhne v době, kdy do sebe Marnie nechá vstoupit ducha mrtvé čarodějnice Antonie, kterou v minulosti upálili španělští inkvizitoři a zároveň upíři, kteří ji znásilňovaly. Když umírala na hranici, všechny upíry v okolí proklela a ti pak podlehli obrovskému masakru, kdy pod vlivem kouzla vešli na denní světlo a usmažili se. Teď se Antonia v Marniině těle (Martonia) objevuje znovu na scéně a jako hlavní záporná postava čtvrté řady podniká se svou skupinkou čarodějů a čarodějnic výpady proti upírům, které chce vyhladit.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe891

Šialená,nepochopená a zakomplexovaná čarodejnica.

29.5.2013 | 14:18:54

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama