True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Sam Merlotte

Sam Merlotte
Sezóny 7
2008 - 2014

Tajnůstkářský vedoucí baru Merlottes se před světem snaží skrýt většinu ze své minulosti. Nikdo neví odkud pochází, kdo jsou jeho rodiče a co je vlastně jeho největším tajemstvím. Někdo vlastně ano, Sookie, kterou tajně miluje a těžce se vyrovnává s tím, že dívka jeho snů dala přednost upírovi, proto se na čas sblíží s Tarou. Pro ostatní obyvatele však stále zůstává podivínským, avšak oblíbeným obyvatelem Bon Temps.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Sympatická postava, vždycky jsem ho měla ráda, i když se postupem sérii začal celkem kazit. Hold vznáším hlavně herci, protože musel párkrát ztratit hodně sebeúcty a přijmout hodně velkou absurditu té scény, přesto to udělal. Nejvíc mě dostal scéna, jak drží v náručí Lunu, která měla momentálně jeho podobu a zamilovaně na ní koukal(narcismus level 100). Navíc zvládl vícero rolí.

10.7.2016 | 15:41:48
Moooos

Mám na něj celkem neutrální názor

17.5.2016 | 17:11:59
mynonka

Nesnáším ho…

5.6.2014 | 9:56:41
Pepe891

V 1.Sérii to bol pre mňa najlepšia mužská postava v seriály ale je sériu od série nudnejší a príde mi už úplne nepodstatný.

22.5.2013 | 23:02:52

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama