True Blood (Pravá krev)
86/100 - 267×

True Blood(Pravá krev)

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

USA | 2008 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | HBO | 50 minut
žánr
Drama, Fantasy
hrají
Anna Paquin (Sookie Stackhouse), Stephen Moyer (Bill Compton), Alexander Skarsgård (Eric Northman), Joe Manganiello (Alcide Herveaux), Deborah Ann Woll (Jessica Hamby), Chris Bauer (Andy Bellefleur), Nelsan Ellis (Lafayette Reynolds), Rutina Wesley (Tara Thornton), Todd Lowe (Terry Bellefleur), Adina Porter (Lettie Mae Thornton),

Sophie-Anne Leclerq

Sophie-Anne Leclerq
Sezóny 3
2009 - 2011

Tři sta let stará královna Louisiany je nejenom tvrdou královnou, ale zároveň i trochu rozmazleným děckem. Nařídí Ericovi a Lafayettovi, aby pro ni prodávali Véčko, ač je to v upíři komunitě přísně zakázáno. Sama si žije v přepychu a luxusu jako dáma. Jejím lidským zdrojem krve je Sookiina sestřenice Hadley, která jí poví o Sookiině schopnosti, kvůli které vyšle za Sookie Sophie-Anne Billa, aby ji měl pod dohledem a mohl ji nějak získat. Poté, co Sookie jejich plán odhalí, setká se Bill se Sophie-Anne v souboji, než k němu ale dojde, nechá ji rozprášit svou lidskou zálohou dřevěnými kulkami, a nahradí ji tak v její královské funkci.

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Hlídejte si nás

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama