Under the Dome (Pod kupolí)
78/100 - 223×

Under the Dome(Pod kupolí)

Chester's Mill je místo jako každé jiné. Alespoň bývalo… Dokud ho od zbytku světa neodřízla záhadná kupole. Neviditelná, nezničitelná, není z ní úniku. Nevíme, odkud se vzala, ani proč tu vůbec je, ale teď když jsme všichni uvěznění pod kupolí, žádná z našich tajemství nejsou v bezpečí.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Sci-fi
hrají
Frank Whaley (Marston), Eriq La Salle (Hektor Martin), Kylie Bunbury (Eva Sinclair), Mike Vogel (Dale "Barbie“ Barbara), Dean Norris (James "Velký Jim“ Rennie), Eddie Cahill (Sam Verdreaux)

Hektor Martin

Hektor Martin

Ředitel společnosti Aktaion, který je zodpovědný za výskyt kupole ve městě.

Sezóny 1
2015 - 2015

Hektor je hlavou společnosti Aktaion Energy a prakticky může za to, že se nad Chester's Millem objevila kupole. To on vyslal Christinu a Evu, aby objevili vejce v Chester's Millu. Sám Hektor je velice posedlý nalezením vejce, protože ví, že jeho využití může znamenat veliký příval peněz do společnosti. Jeho kolega Patrick dával dohromady rozpadlé vejce, které bylo nalezeno na Aljašce. Když se mu to podařilo a Patrick se vejce dotkl, začala se u něj projevovat podivná nemoc. Hektor celé společnosti zatajil, že Patrick stále žije. Dokonce to neřekl ani jeho dceři Lily.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kutil44

môže za to že prišla kupola :D

6.9.2015 | 21:06:07
tom99

Určitě z něj bude podrazák…

webmaster, grafik
26.8.2015 | 14:40:14

Reklama

Nejlepší epizody 3. řady

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama