Under the Dome (Pod kupolí)
78/100 - 223×

Under the Dome(Pod kupolí)

Chester's Mill je místo jako každé jiné. Alespoň bývalo… Dokud ho od zbytku světa neodřízla záhadná kupole. Neviditelná, nezničitelná, není z ní úniku. Nevíme, odkud se vzala, ani proč tu vůbec je, ale teď když jsme všichni uvěznění pod kupolí, žádná z našich tajemství nejsou v bezpečí.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CBS | 43 minut
žánr
Sci-fi
hrají
Frank Whaley (Marston), Eriq La Salle (Hektor Martin), Kylie Bunbury (Eva Sinclair), Mike Vogel (Dale "Barbie“ Barbara), Dean Norris (James "Velký Jim“ Rennie), Eddie Cahill (Sam Verdreaux)

Marston

Marston

Vědec Aktaionu, který přišel do Chester's Millu vyléčit nemocné obyvatele.

Sezóny 1
2015 - 2015

Marston je uznávaný vědec a rovněž doktor, který pracuje pro Aktaion energy. Společně s vojáky se vydá do Chester's Millu na rozkaz Hektora Martina, který Marstona chce uvnitř kupole, aby odhalil, kolik lidí ve městě je infikováno podivnou nemocí, která ovlivnila i Hektorova spolupracovníka Patricka. Marstono úkolem v Chester's Millu je také získat DNA Christiny Price, které by doktorovi pomohlo vytvořit protilátku na ošklivou nemoc. Tato protilátka by nejen mohla zachránit všechny obyvatele Chester's Millu, ale také Patrickův život, který stále žije, i když to většina zaměstnanců firmy (včetně jeho dcery Lily Walters) neví.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Mohl se chovat úplně jinak, být upřímný a dopadl by úplně zcela jinak :-)

webmaster, grafik
29.8.2015 | 9:20:57

Reklama

Nejlepší epizody 3. řady

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama