Vixen
73/100 - 24×

Vixen

Rodiče Mari McCabe byli zabiti chamtivostí, korupcí a bezohledným násilím. Jejich osiřelá dcera ale odmítá podlehnout teroru, který ji obklopuje. Po své rodině zdědila totem Tantu, díky kterému získává přístup ke schopnostem nejrůznějších zvířat. Mari tak díky tomu může bojovat proti násilí světa, které jí vzalo rodiče. Seriál se odehrává ve stejném světe jako seriály Arrow, The Flash a Legends of Tomorrow.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CW Seed | 6 minut
žánr
Akční, Animovaný, Komiksový
hrají
Megalyn Echikunwoke (Mari McCabe)

Druhá řada prozrazuje první novinky a odhaluje první ukázku

Druhá řada prozrazuje první novinky a odhaluje první ukázku

Pokračování seriálu Vixen nás čeká ještě tento rok, proto internetová služba CW Seed vypustila první ukázku a informace k nadcházející sé­rii.

9 0
17.8.2016

Datum premiéry druhé řady seriálu Vixen stále nebylo stanoveno, ale už dříve bylo oznámeno, že se druhé série dočkáme v roce 2016, proto nás nové díly čekají někdy ke konci roku. Druhá řada bude mít opět šest pětiminutových epizod, ke kterým napsali scénář Lauren Certo, Nolan Dunbar a Sarah Tarkoff.

Oficiální podnázev druhé řady je Trial by Fire (česky Zkouška ohněm). Děj se bude odehrávat brzy po konci první řady a odhalí nám počátek přátelského vztahu mezi Mari McCabe a Laurel Lance, který byl odhalen v patnácté epizodě čtvrté řady seriálu Arrow.

Ve druhé sérii se můžeme těšit na herce Katie Cassidy, Stephen Amell, Grant Gustin, Brandon Routh, Franz Drameh, Victor Garber, Carlos Valdes, Emily Bett Rickards a Liam McIntyre.

První ukázka z druhé série:

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

league

video nefunguje

20.9.2016 | 10:09:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Filtr seriálů
Reklama