Walker
55/100 - 11×

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Genevieve Padalecki (Emily Walker)

S02E06: Douglas Fir

S02E06: Douglas Fir

Micki se svěřuje Treyovi se svou minulostí a oba přemýšlejí, co to znamená pro jejich budoucnost. Po srdceryvném rozhovoru si Micki uvědomuje, že možná nastal čas na novou kapitolu. Walker a Liam odloží neshody a rozhodnou se navzájem si věřit, když jim Denise zadá případ k vyšetření. Bonham se na vánoční večírek oblékne za Santa Clause.

cz sk
9.12.2021
981 000
43 minut

Základní info:

Režie: Steve Robin
Scénář: Bret VandenBos & Brandon Willer

Hrají: Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Tamara Feldman (Denise Davidson-Miller), Dave Annable (Dan Miller), Jalen Thomas Brooks (Colton Davidson), Paula Marshall (Gale Davidson), Bella Samman (Faye), Garrett Kruithof (Boyd McNeil), Jasper Keen (Barry), Dawson Towery (Donner),…

Foto: The CW

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tominotomino

Na konci velký doják. Bude mi chybět duo Beau a Flor.

webmaster
1.2.2022 | 14:23:43

Stav titulků

Epizoda S02E09: Sucker Punch

cz50%

Titulky pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit, popřípadě i okomentovat.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Už známe Walkerovu novou parťačku

Už známe Walkerovu novou parťačku

Cordell Walker je nyní bez rangerského parťáka, neboť Micki Ramirezová z Austinu odjela a zanechala po sobě prázdné místo. To ale brzy zaplní nová postava, kterou poprvé spatříme už v nadcházejícím dí­le.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama