Walker Co nás čeká v 6. a 7. díle? A kdo si zahraje roli Adriany?

Co nás čeká v 6. a 7. díle? A kdo si zahraje roli Adriany?

Co nás čeká v 6. a 7. díle? A kdo si zahraje roli Adriany?

Máme tu pro vás popisy toho, na co se můžete těšit v nadcházejících dvou epizodách. V šestém díle navíc už uvidíme Mickiinu matku Adrianu a také víme, která herečka se této role zhostí.

5 0
8.3.2021

Jak se můžete dočíst v popisku k šestému dílu, setkáme se v něm s Mickiinou matkou Adrianou. Ta je úspěšnou psychiatričkou a publikovanou autorkou. Má silnou osobnost, je manipulativní a když se jedná o život její dcery Micki, ráda jí do něj zasahuje. V této roli se nám představí herečka Alex Meneses.

1×06 – Bar None

Datum premiéry: 11. března


Když se Geri rozhodne prodat bar, Walkera to naprosto vykolejí. S tolika vzpomínkami spojenými s tímto barem se Walker pokouší Geri přemluvit, aby své rozhodnutí přehodnotila a připomíná jí všechny ty dobré časy, které zde s Emily a Hoytem zažili. Micki zaskočí, když se znenadání ukáže její matka.

1×07 – Tracks

Datum premiéry: 18. března

Kapitán James a Liam sledují stopu ohledně Emilyny vraždy. Dvojice míří pro další odpovědi do Mexika a rozhodnou se jejich cestu před Walkerem tajit. Trey doprovází Stellu, Augusta a dívčí fotbalový tým na zápas mimo město, ale když věci naberou nebezpečné obrátky, Trey, Walker a Micki se musí spojit, aby děti zachránili. Micki se dozvídá šokující novinky.

Následující čtvrtek, tj. 25. března, si dá Walker pauzu, jelikož se na The CW odvysílá speciál People Presents: Harry & Meghan’s American Dream, ve kterém se podíváme na život prince Harryho a jeho manželky Meghan Markle během jejich prvního roku v Americe, poté co šokovali svým rozchodem s britskou královskou rodinou.

Zdroje: Deadline, SpoilerTV

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E08: Fine is a Four Letter Word

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit, popřípadě i okomentovat.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Nepřehlédněte

Zdá se, že The CW našlo svůj nový hit

Zdá se, že The CW našlo svůj nový hit

V posledních letech sledovanost na stanici The CW klesá, což je z velké části zapříčiněno i vzestupem streamovacích služeb, a sledovanost většiny seriálů se pohybuje pod hranicí jednoho milionu. Novinka Walker však dokázala, že není všem dnům konec.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás