Walker Geri bude od druhé série patřit mezi hlavní postavy

Geri bude od druhé série patřit mezi hlavní postavy

Geri bude od druhé série patřit mezi hlavní postavy

Jestliže jste si oblíbili postavu Walkerovy nejlepší kamarádky Geri, můžete se radovat, jelikož ji v příští sérii budeme vídat mnohem častěji. Byla totiž povýšena mezi hlavní postavy.

7 0
4.5.2021

Cordellovou nejlepší kamarádkou Geri jsme se setkali hned v úvodním díle seriálu, ve kterém se s ním udobřila poté, co se vrátil z mise v utajení a jejich vztah byl pošramocený kvůli tomu, že měl Cordell na ni otázky ohledně smrti jeho ženy, na které ale ona neměla odpovědi, a čas dál od sebe jim v tom také nenapomohl. Jak se ukázalo, byla Geri tou osobou, která jeho manželku Emily nalezla, nicméně neoficiální vyšetřování nasvědčovalo tomu, že má možná Geri prsty i v samotné vraždě, nebo alespoň někoho kryje.

Devátá epizoda nám ale nakonec odhalila, kdo Emily zavraždil, a velkou zásluhu na tom nese i samotná Geri. Jelikož je Geri už mimo podezření a její vztah s Cordellem se prohlubuje, oznámili nám tvůrci seriálu, že se Geri v příští sérii vrátí už jako hlavní postava. Pro její herečku Odette Annable půjde už o několikátou hlavní roli v seriálovém světě. Dříve patřila mezi hlavní postavy seriálů jako Breaking In, House, The Astronaut Wives Club, Pure Genius, Supergirl či Tell Me a Story.


Jak můžete v tomto článku vidět, postavy Geri a Emily si už můžete rozkliknout, jelikož se dočkaly svých vlastních profilů, tak je neváhejte obě ohodnotit.

Zdroj: Deadline
Foto: The CW

Jste rádi, že byla Geri povýšena na hlavní postavu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav titulků

Epizoda S01E09: Rule Number 17

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládá @tominotomino.

Po zhlédnutí neváhejte díl ohodnotit, popřípadě i okomentovat.

Debatovat o nejnovější epizodě můžete v naší diskuzi

Aktualizace postav

Zde naleznete nové profily postav

Reklama

Nepřehlédněte

Walker získává pět epizod navíc a také druhou sérii

Walker získává pět epizod navíc a také druhou sérii

Novinka Walker se stala nejúspěšnějším seriálem na The CW v rámci posledních několika let a proto není divu, že stanice doobjednala ještě pět dodatečných dílů, čímž bude mít první série 18 epizod, a také oznámila, že se Walker dočká i druhé série.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás