Walker
55/100 - 11×

Walker

Tento reboot seriálu z 90. let představuje nového Cordella Walkera, který se snaží najít cestu zpět do své rodiny a během toho vyšetřovat zločiny jakožto člen nejelitnější jednotky v zemi. Jako zničený vdovec a otec dvou dětí se Cordell vrací domů do Austinu poté, co byl téměř rok v utajení u důležitého případu, jen aby zjistil, že doma je ještě více práce, kterou je potřeba udělat.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Krimi
hrají
Jared Padalecki (Cordell Walker), Lindsey Morgan (Micki Ramirez), Keegan Allen (Liam Walker), Mitch Pileggi (Bonham Walker), Molly Hagan (Abeline Walker), Violet Brinson (Stella Walker), Kale Culley (August Walker), Coby Bell (Larry James), Jeff Pierre (Trey Barnett), Odette Annable (Geraldine Broussard), Genevieve Padalecki (Emily Walker)

Geraldine Broussard

Geraldine Broussard

Nejlepší kamarádka manželů Walkerových, která vlastní ve městě bar Side Step.

Sezóny 4
2021 - 2024

Geraldine, které všichni říkají Geri, se už od mládí kamarádí s Cordellem Walkerem a Hoytem Rawlinsem. S Hoytem dokonce později naváže vztah, který ale nevydrží, a skamarádí se i s Cordellovou manželkou Emily, z nichž se stanou nejlepší kamarádky. Společně dokonce vozí k mexickým hranicím jídlo a vodu pro tamní lidi. Jedna cesta sem se ale stane pro Emily osudná, jelikož je zde zabita a Geri je osobou, která ji nalezne. Jelikož tam toho večera byla s ní, má Cordell na ni spoustu otázek, na které ale ona nemá jak odpovědět. Cordell rovněž odjel na utajenou misi a jejich pouto trochu ochladlo. Nicméně po jeho návratu se spolu udobří a vrátí se ke svému kamarádskému vztahu.

Geri v Austinu provozuje bar Side Step, který provází i spoustu vzpomínek na partu, kterou tvořila ona s Hoytem a Cordell s Emily.

(Geri vlastní bar Side Step. Foto: The CW)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Walker končí po čtyřech řadách

Walker končí po čtyřech řadách

Stanice The CW navazuje na předešlé roky, kdy ukončovala jeden seriál za druhým, a obětí její čistky v aktuální sezóně se stává seriál Walker. Ten má před sebou ještě necelou polovinu čtvrté série, po které už ale nebude následovat žádné pokračování.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama