Wayward Pines (Městečko Pines)
86/100 - 68×

Wayward Pines(Městečko Pines)

Dva federální agenti se pohřešují. Naposledy byli spatřeni ve městě Wayward Pines. Hledat je tam přijede agent Ethan Burke, který navíc s jednou ze ztracených agentek měl velmi blízký vztah. Namísto odpovědí na něj ale čeká jen příval dalších otázek. Neví, komu může věřit a kdo má jaké úmysly. Ztráta agentů navíc zjevně není jediným zločinem, který se ve městě odehrál a chladnokrevnost a vypočítavost některých obyvatel nezná mezí. Před Ethanem tak leží náročný úkol, během jehož řešení se musí zatraceně snažit, aby nepřišel o rozum a vyvázl z města živý.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | FOX | 44 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Tim Griffin (Adam Hassler), Charlie Tahan (Ben Burke), Toby Jones (Dr. Jenkins), Matt Dillon (Ethan Burke), Reed Diamond (Harold Balinger), Terrence Howard (Pope), Shannyn Sossamon (Theresa Burke)

S02E09: Walcott Prep

S02E09: Walcott Prep

Jason se dozví, že pracuje jen polovina spacích lusků, a bude si muset vybrat, kdo bude pokračovat, aby udržel budoucnost Wayward Pines.

cz sk
20.7.2016
2 040 000
44 minut

V minulosti je Pilcher nucen zvolit si alternativu, když dítě, které se rozhodne stát se budoucím vůdcem Wayward Pines, neočekávaně zemře.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Toš mě asi omejou… Dynastie Dallas křížená s Ordinací a Ulicí?! Jason je syn Kerry, Piltcher, kterého se sice zbavili, ale pořád se vrací jak bumerang, který nejde zahodit, opravdu lhal vždycky a všem, ráno, v poledne i večer. No tak to je slušnej blázinec, chce se říci: „A nepřekombinovali jsme to až moc?!“

27.1.2019 | 19:29:08
Tina-xX

Trošku nuda..ale príbehom ma dostali :D..

25.7.2016 | 10:18:40

Městečko Pines od Joty

Reklama

Filtr seriálů
Reklama