Wednesday
92/100 - 143×

Wednesday

Příběh Wednesday Addamsové, která se při studiu na střední škole Nevermore musí potýkat nejen se svými nastupujícími schopnostmi, ale také s vražedným řáděním, které terorizuje místní městečko.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Mysteriózní, Nadpřirozený, Rodinný
hrají
Jenna Ortega (Wednesday Addams), Catherine Zeta-Jones (Morticia Addams), Luis Guzmán (Gomez Addams), Isaac Ordonez (Pugsley Addams), Joy Sunday (Bianca Barclay), Hunter Doohan (Tyler Galpin), Percy Hynes White (Xavier Thorpe), Emma Myers (Enid Sinclair), Georgie Farmer (Ajax Petropolus), Naomi J. Ogawa (Yoko Tanaka), Moosa Mostafa (Eugene Otinger), Christina Ricci (Marilyn Thornhill), Gwendoline Christie (Ředitelka Larissa Weems), Riki Lindhome (Dr. Valerie Kinbott)

Wednesday se vrátí se druhou řadou

Wednesday se vrátí se druhou řadou

Jak jsme předpokládali, naše přání se vyplnila. Seriál Wednesday dostává od Netflixu druhou řadu a my už se nemůžeme dočkat na to, co si pro nás tvůrci přichystají. Máte radost, že pokračování je na cestě?

46 0
6.1.2023

Thumbnail Play icon

Zdroj: Netflix

Diskuze /7

BuuxXxa

len dufam, ze to bude nejake dostojne pokracovanie a nie prazdne mlatenie pre peniaze. Prva seria predsalen nastavila latku vysoko.

6.1.2023 | 18:41:35
Lovecour42

Super. Podle mě to má potenciál na vice rad. Dá se tam vymyslet prakticky cokoliv.

6.1.2023 | 22:00:21
Kafka Tamura

Mám za sebou 2ep a zatím furt nechápu to haló kolem toho. Tak jsem teda zvědavý, jestli se to ještě rozjede. Tohle se asi hodně líbí potterheadům, že? Ortega je sladká, snad se někdy objeví v nějakém kvalitním filmu. Zatím kvůli ní asi zkusím přetrpět poslední Vřískot, jestli tam teda není během dvou minut mrtvá.

#4 Majkyii #5 pidalin
6.1.2023 | 22:30:37
Majkyii

#3 Kafka Tamura: Podobnost s Harry Potter tam byla v celku veliká (škola, čáry, nadpřirozené bytosti atd). Celkově první série byla v pohodě, ale konec teda docela pohnojili. Až moc překombinované.

7.1.2023 | 0:15:48
pidalin

#3 Kafka Tamura: Jestli tě to nechytlo hned v 1. epizodě, tak už tě to asi nechytne.

#6 Kafka Tamura
7.1.2023 | 17:50:44
Kafka Tamura

#5 pidalin: Poznal jsem v životě hodně seriálů, které by během prvních ep shořely… Ale nakonec se z nich staly TOPky. Tvůj názor „jestli tě nepřesvědčí 1. ep tak už nic“ neberu.

#7 pidalin
7.1.2023 | 21:21:23
pidalin

#6 Kafka Tamura: To se sice někdy stane, ale určitě to neni případ Wednesday, ten seriál je stejnej celejch 8 epizod a lidi co jsou toho fanoušci maj jedno společný – zaujalo je to okamžitě, ale jestli se chceš mučit dalších X hodin něčim co tě nebaví, tak je to tvoje věc. :-)

9.1.2023 | 9:12:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Wednesday překonala Stranger Things ve sledovanosti

Wednesday překonala Stranger Things ve sledovanosti

Seriál Wednesday dosáhl nového rekordu ve sledovanosti na Netflixu a překonal tak předchozí rekord, který držel megahit této streamovací platformy Stranger Things.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama