White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 92×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Nový poster ke 4. sérii

Nový poster ke 4. sérii

Televizní stanice USA Network vydala nový poster k nové sérii. Jak si můžete všimnout na posteru je oproti sérii minulé několik změn. Místo toho, aby si Neal kravatu utahoval a kontroloval si manžetové knoflíčky, jako tomu bylo u posteru ke 3. sérii, to nyní vypadá, jako kdyby byl Neal připravený rozepnout si sako a kravatu si sundat. Můžeme v tom také hledat určitý podtext. Seriál má také nový slogan, který zní: „Sometimes It’s Good to Be a Little Bad“ neboli v překladu „Někdy je dobré být trochu špatný“.

0 0
16.6.2012

Zdroj: USA Network

  • 52281.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama