White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 92×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Elizabeth Burke

Elizabeth Burke

Profese: plánovačka akcí (Burkovy premiérové akce)


Rodina:

     - Peter Burke (manžel)
     - Satchmo (rodinný pes)
     - nejmenovaná sestra

Charakteristika

Elizabeth je krásná a sofistikovaná manželka speciálního agenta FBI Petera Burkea. Mezi její hlavní vlastnosti patří oddanost a odhodlání. Ničeho se nezalekne a je odhodlaná udělat všechno, aby Peterovi pomohla, ať už se jedná o cokoli. Elizabeth má jednu sestru, jejíž jméno zatím nebylo prozrazeno. Elizabeth je také milovníkem italské kuchyně.

Manželství

Elizabeth se s Peterem potkala v roce 1998. Peter měl na starost případ krádeže a podvodu, který se odehrál v galerii, kde Elizabeth pracovala jako asistentka manažera. Peter využil zdrojů FBI a nechal Elizabeth sledovat, a to jen z důvodu, aby zjistil, jestli má Elizabeth nějakou vážnou známost. I když se Peter dozvěděl ze sledování vše potřebné, nesebral dostatek odvahy, aby Elizabeth pozval na schůzku. Nakonec to všechno zbylo na Elizabeth, která ukázala svou vynalézavost. Aby Petera popostrčila, jednou si před galerii stoupla s nápisem „Miluji italskou kuchyni,“ což nakonec pomohlo.

Elizabeth je za Petera vdaná již přes deset let. Vždy toužila jen po malé a nenápadné svatbě, což jí nakonec nevyšlo, a událost se zvrtla v obrovskou svatbu. Mají společně jednoho psa, Satchma, jehož jméno vybrala Elizabeth. Satchma dostali téměř před osmi lety.

Pracovní kariéra

Dříve, minimálně před dvanácti lety, pracovala Elizabeth jako asistentka manažera v umělecké galerii Dearmitt v New Yorku. Galerii nakonec opustila, protože si chtěla založit vlastní firmu. V současné době pracuje jako plánovačka akcí, ve své firmě Burke’s Premiere Events. Elizabeth má jednu asistentku, jménem Yvonne. Se svou firmou naplánovala například akce pro Channingské muzeum nebo pro Andrewa Stanzlera.

Vztahy

Neal Caffrey

Neal s Elizabeth si mezi sebou vybudovali velmi harmonický přátelský vztah.

Peter Burke

Se svým manželem, Peterem, má Elizabeth naprosto dokonalý vztah. Manželé jsou již přes deset let, ale i přesto vypadají jako naprosto dokonalý manželský pár. Elizabeth je ochotná pro svého manžela udělat cokoli.

Mozzie

S Mozziem si Elizabeth vybudovala velmi vyrovnaný a harmonický přátelský vztah. Při několika příležitostech šli společně na večeři, do divadla. Při téměř každé situaci jí Mozzie říká paní Kravaťáková.

Zajímavosti

     - Elizabeth byla zatčena za napadení federálního agenta, Gerretta Fowlera.
     - Mezi její oblíbené činnosti patří poslouchání jazzu, čtení románů s Nancy Drew a keramika.
     - Elizabeth miluje italskou kuchyni, až na ančovičky.
     - Mezi její oblíbené nápoje patří gin.

Foto: USA Network

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama