White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 90×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Sara Ellis

Sara Ellis

Profese: pojišťovací vyšetřovatelka

2010 - 2013

V seriálu od dílu: č.19 „Unfinished Business“

Charakteristika

Sara pracuje pro společnost Euro Bosch, jako pojišťovací vyšetřovatelka, někteří jí nazývají lovkyně odměn. Před lety Sara svědčila u soudu proti Nealovi, i přesto, že se nic neprokázalo, Sara neustále věří, že Neal je právě tím člověkem, který ukradl obraz od Raphaela „Svatý Jiří a drak.“ Je velice odhodlaná a ničeho se nezalekne. Sara je ochotná udělat naprosto cokoli, aby dokončila rozdělanou práci a dostala za ní své peníze. Ukázala se také jako velmi přínosná pro oddělení Nenásilných zločinů.


Dětství

O dětství Sary se toho dosud moc neví. Až na to, že se narodila 11. listopadu a vyrůstala v Lake Street v New Yorku. Jako první auto dostala červený Chevrolet Nova.

Pracovní kariéra

Sara po mnoho let pracuje pro firmu Euro Bosch, jako pojišťovací vyšetřovatelky. Za ty léta si vypracovala velmi dobrou reputaci v oboru. Někteří jí dokonce nazývají lovkyně odměn. Když už se Sara do něčeho pustí je ochotná udělat naprosto cokoli, aby rozdělanou práci dokončila. Jednou dokonce svědčila proti Nealovi u soudu, když byl poprvé zatčen. Sara se snažila prokázat, že ukradl obraz od Raphaela „Svatý Jiří a drak.“ To se jí bohužel pro ni nepovedlo. Sara je neustále přesvědčená, že obraz Neal doopravdy ukradl.

Sara se dostala znovu do kontaktu s Nealem naprostou náhodou, když Neal pracoval v utajení a měl jí zabít. Všechno ale nakonec dobře dopadlo. Neal pak Saru využil k tomu, aby se dostal k nahrávce z letadla, ve kterém zemřela Kate. K nahrávce se nakonec dostal. Když se Sara dozvěděla, že se k ní vloupal, jejich vztah se ještě více přiostřil. Nechala dokonce Neala poslat na detektor lži, kterým Neal bez problému prošel. Ovšem Sara se jen tak nevzdala a vyžádala si prohlídku Nealova bytu, kde se nahrávka taky našla. Naštěstí pro Neala se Sara nakonec rozhodla, že stáhne všechna obvinění, aby mohl Neal dokončit případ, na kterém v té době pracoval.

Vztah s Nealem

Jejich vztah se začal zlepšovat pomalu, ale jistě. Sara jednou souhlasila, že s Nealem půjde na večeři, poté co je k sobě domů pozval Peter. Poprvé se spolu potkali, když začala Sara vyšetřovat krádež Raphaelova obrazu „Svatý Jiří a drak.“ Neal později využije Saru, aby se dostal k nahrávce z letadla, při které zahynula Kate. Když Sara zjistí, že se k ní vloupal, okamžitě pošle Neala na detektor a nechá mu prohledat byt. Nahrávce v jeho bytě nalezne, ale nakonec Neala neobviní. Když se dzví, proč to Neal udělal, je ochotná mu dokonce i pomoci.

Neal se Sarou po několik týdnů flirtuje. A nakonec poté co se spolu políbí, při výpadku proudu v archívu na Ellis Island, se spolu dají dohromady. Začátky jejich vztahu nejsou zrovna perfektní, Sara dostane na Neal zlost, když uvidí, jak se políbí s Alex. Ovšem všechno se změní, na již zmíněné večeři u Petera a Elizabeth.

Po večeři spolu začnou oficiálně chodit, i když Sara to zrovna tak nepovažuje, z důvodu nedostatečného množství schůzek. Neal se to pokusí napravit tím, že jí pozve na večeři, ale všechny plány se zhroutí, když musí Neal pomoci Peterovi s případem. Společně tráví čas, jak u Neala, tak i Sary doma. Naštěstí pro Neala je byt Sary v okruhu dvou mil, ve kterém se Neal může pohybovat.

Jejich vztah ale nakonec skončí, poté co Sara zjistí, že Neal má v držení nacistický poklad za miliardy dolarů. Nealovi to ovšem neprozradí a řeknu mu akorát, že jsou naprosto odlišní. Všechno se ale náhled změní, když na scénu vstoupí Keller, vystupující jako agent Interpolu. Keller položí Saře spoustu otázek a ta se nakonec svěří Mozziemu a poté i Nealovi, kterému slíbí, že jeho tajemství je u ní v bezpečí. Sara se také dozvěděla o tom, že má Neal v držení padělaný pas na jméno Victor Moreau.

Vztahy

Neal Caffrey

Jejich vztah byl zpočátku spíše nepřátelský, Sara Neala obviňovala z krádeže obrazu od Raphaela „Svatý Jiří a drak.“ Vše se ale náhle změnilo. Sara dokonce souhlasila, že Nealovi bude pomáhat. Nakonec to všechno přerostlo v milostný vztah. Který byl ale nakonec Sarou ukončen, Nealovi udalo důvod, že jsou oba naprosto odlišní. I když skutečným důvodem byl nacistický poklad, který měl Neal v držení.

Peter Burke

S Peterem má Sara harmonický jak profesionální vztah, tak i vztah přátelský. Oba se spřátelili poté, co jí s Elizabeth pozval na večeři.

Elizabeth Burke

S Elizabeth má Sara převážně přátelský vztah. Společně se seznámily při večeři, na kterou Elizabeth pozvala jak Saru, tak Neala. Od té doby se staly dobrými přáteli.

Mozzie

S Mozziem má Sara jak pracovní, tak i přátelský vztah.

Zajímavosti

     - Mozzie Saru několikrát nazval „Půl kravaťák.“ (Half-Suit)
     - Sara ovládá hru na cello.
     - Žije v New Yorku a to v okruhu dvou mil od bytu Neala.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama