White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 90×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Diana Berrigan

Diana Berrigan

Profese: zvláštní agentka FBI
Specializace: nenásilné zločiny


Charakteristika

Mazaná a oddaná agentka FBI Diana Barrigan je jedním z mála lidí, která v Petera neskonale věří. Mezi její hlavní přednosti patří dobrý vzhled, chytrost a již předtím zmíněná mazanost. Diana se nebojí riskovat. Je velmi odhodlaná dotáhnout rozdělanou práci dokonce, což je jedna z jejich hlavních předností. V jednu dobu byla přesunuta do Washingtonu. Diana je jedna z nejdůležitějších agentek na oddělení Nenásilných zločinů. Diana také z počátku spolupracovala jako jediná z oddělení na pátrání po jantarové hrací skříňce. Diana je také mimo jiné velkým milovníkem zbraní.

Dětství

Diana je dcerou diplomata, díky tomu strávila téměř celé dětství v hotelech. Jako malá měla osobního strážce jménem Charlie, který jí nahrazoval otce. Ovšem Charlie zemřel, když plnil své povinnosti Dianu chránit. Diana tak viděla jeho smrt na vlastní oči.

Vztah s Christie

Diana je v dlouhodobém vztahu se svou přítelkyní Christie. Christie pracuje jako lékařka v nemocnici v New Yorku. Jejich první setkání proběhlo během hodiny keramiky. Když byla Diana převelena do Washingtonu, Chrstie se bez rozmyšlení stěhovala s ní. Poté co se vrátila opět do New Yorku, Chrstie se s ní stěhovala znovu, ovšem vyskytly se problémy, protože Christie se z počátku nedokázala New Yorku znovu přizpůsobit.

Práce pro FBI

Diana pracuje pro FBI už několik let, podle všeho začínala právě na oddělení Nenásilných zločinů. Jejím mentorem se stal sám Peter Burke. Peter si za ta léta u Diany vybudoval naprostou důvěru a ta je ochotná pro něj udělat naprosto cokoli. Diana byla také zpočátku jediným člověk z celého oddělení a celé FBI, kdo Peterovi pomáhal po pátrání jantarové hrací skříňky.

Ještě předtím však byla Diana převelena do Washingtonu, kde vykonála převážně jen kancelářskou práci. Avšak vrátila se do New Yorku právě proto, aby mohla pomoci Peterovi v pátrání. Diana je pro celé oddělení velmi přínosným členem a společně s Nealem a Peterem tvoří jeden z nejlepších týmů v celé FBI.

Vztahy

Peter Burke

Diana a Peter mají mezi sebou jak profesionální vztah, tak i velmi vyrovnaný přátelský vztah. Diana Peterovi věří v naprosto každé situaci a je ochotná pro něj udělat téměř cokoli. Peter je také Dianiným mentorem.

Neal Caffrey

S Nealem si Diana vybudovala harmonický profesionální vztah, který postupem času přerostl i v něco co by se dalo nazvat vztah přátelský.

Mozzie

S Mozziem má Diana vztah zejména profesionální a i ten není na moc vysoké úrovni. Diana je proti Mozziemu v téměř všech situacích zaujatá a dává najevo nesouhlas s jeho metodami. Ovšem z pohledu jejich spolupráce, i když spolu neradi pracují je pro celý tým velice přínosná.

Christie

Christie je Dianina dlouholetá přítelkyně. Mají spolu velmi harmonický milostný vztah.

Zajímavosti

     - Občas zfalšuje Peterův podpis, když s něčím spěchá.
     - Jedním z Dianiných oblíbených nápojů je pivo.
     - Jako malá měla po nějakou dobu anglickou chůvu a tak dokáže napodobit britský přízvuk.
     - Vždy u sebe nosí dvě zbraně.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama