White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 92×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Dvě hvězdy seriálu White Collar se objeví v jiných seriálech

Dvě hvězdy seriálu White Collar se objeví v jiných seriálech

Matt Bomer (Neal Caffrey) si zahraje v seriálu The New Normal a Marsha Thomason (Diana Barrigan) v Men at Work.

0 0
25.10.2012

Představitel nejoblíbenějšího podvodníka a odborného poradce FBI Neala Caffreyho, tedy herec Matt Bomer, se po Glee opět objevuje jako hostující hvězda v dalším seriálu Ryana Murphyho (American Horror Story ), který tuto novinu oznámil na svém Twitteru. V seriálu The New Normal si zahraje ex-přítele Bryana Collinse, což je jedna ze dvou hlavních postav. Spekulace jsou takové, že by Matt měl trochu rozdmýchat napětí ve vztahu mezi ústředním párem.

Ruku v ruce s touto novinkou jde i informace o tom, že se Matt objeví v hlavní roli v novém filmu nikoho jiného než Ryana Murphyho. V pořadí by se tedy jednalo už o třetí spolupráci těchto dvou osobností. Že by měl Ryan nového oblíbence? Film ponese název The Normal Heart a měl by pojednávat o tom, jak se novinář New York Times (Matt Bomer) zamiluje do gay aktivisty (Mark Ruffalo), který se snaží upozornit na problémy týkající se HIV a AIDS. Film jako takový má opravdu hvězdné obsazení a kromě dvou již zmiňovaných herců by se zde měli objevit např. Alec Baldwin, Jim Parsons nebo Julia Roberts.

Další velkou novinkou je, že Marsha Thomason, herečka ztvárňující Dianu, bude hostovat v druhé sérii seriálu Men at Work stanice TBS. Objeví se zde jako krásná britská kuchařka, do které se zamiluje Gibbs (James Leisure), což je jedna z hlavních postav tohoto seriálu. Pro Marshu a Jamese to bude opětovné setkání na televizních obrazovkách. Oba dva totiž dříve hráli také v seriálu Las Vegas.

Zdroj: USA Network

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama