White Collar (Ve službách FBI) Dvě hvězdy seriálu White Collar se objeví v jiných seriálech

Dvě hvězdy seriálu White Collar se objeví v jiných seriálech

Dvě hvězdy seriálu White Collar se objeví v jiných seriálech

Matt Bomer (Neal Caffrey) si zahraje v seriálu The New Normal a Marsha Thomason (Diana Barrigan) v Men at Work.

0 0
25.10.2012

Představitel nejoblíbenějšího podvodníka a odborného poradce FBI Neala Caffreyho, tedy herec Matt Bomer, se po Glee opět objevuje jako hostující hvězda v dalším seriálu Ryana Murphyho (American Horror Story ), který tuto novinu oznámil na svém Twitteru. V seriálu The New Normal si zahraje ex-přítele Bryana Collinse, což je jedna ze dvou hlavních postav. Spekulace jsou takové, že by Matt měl trochu rozdmýchat napětí ve vztahu mezi ústředním párem.

Ruku v ruce s touto novinkou jde i informace o tom, že se Matt objeví v hlavní roli v novém filmu nikoho jiného než Ryana Murphyho. V pořadí by se tedy jednalo už o třetí spolupráci těchto dvou osobností. Že by měl Ryan nového oblíbence? Film ponese název The Normal Heart a měl by pojednávat o tom, jak se novinář New York Times (Matt Bomer) zamiluje do gay aktivisty (Mark Ruffalo), který se snaží upozornit na problémy týkající se HIV a AIDS. Film jako takový má opravdu hvězdné obsazení a kromě dvou již zmiňovaných herců by se zde měli objevit např. Alec Baldwin, Jim Parsons nebo Julia Roberts.


Další velkou novinkou je, že Marsha Thomason, herečka ztvárňující Dianu, bude hostovat v druhé sérii seriálu Men at Work stanice TBS. Objeví se zde jako krásná britská kuchařka, do které se zamiluje Gibbs (James Leisure), což je jedna z hlavních postav tohoto seriálu. Pro Marshu a Jamese to bude opětovné setkání na televizních obrazovkách. Oba dva totiž dříve hráli také v seriálu Las Vegas.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás