White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 92×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Emily Procter se objeví ve White Collar

Emily Procter se objeví ve White Collar

Herečka Emily Procter, známá především díky roli Calleigh Duquesne v krimi seriálu CSI: Miami, si zahraje ve dvou epizodách White Collar.

0 0
14.8.2012

Emily Procter se proslavila hlavní ženskou rolí v CSI: Miami, kde hrála po celých 10 sezón. Ve White Collar ztvární ve dvou epizodách roli nové šéfky newyorského Oddělení pro krádeže a podvody. Postava jménem Amanda Callaway je velmi ambiciózní a pragmatická zvláštní agentka, která přinese do oddělení trochu toho vzruchu. Uvidíme, jak její přítomnost ovlivní naše hlavní hrdiny, Petera (Tim DeKay) a Neala (Matt Bomer).

Zdroj: TV Guide

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama