White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 92×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Herecké obsazení 4. série #4

Herecké obsazení 4. série #4

POZOR obsahuje SPOILERY! Před několika málo dny byla na zahraničních webových stránkách uveřejněna informace o tom, kdo si zahraje další z postav, které se objeví ve 4. sérii. Více informací v článku.

0 0
11.6.2012

Před pár dny jsme vás informovali o nových postavách, které se objeví ve 4. sérii. Jednou z těch postav byla i Abigail, nepolapitelná podvodnice, která se rozhodne Neala vydírat, aby se zapojil do její loupeže. A v tu samou dobu se snaží získat na svou stranu i Dianu, která pracuje v utajení, aby právě Abigail předvedla spravedlnosti. Jak to celé dopadne?

Určitě jste již všichni zvědaví, kdo Abigail ztvární. Nebude to nikdo jiný než Rebecca Mader. Kterou si jistě mnozí z vás pamatují hlavně ze seriálu „Ztraceni“, kde si zahrála postavu Charlotte Lewis. Mimo svou roli v seriálu „Ztraceni“, je Rebecca také dobře známá ze seriálů „Work It“ nebo také „Fringe“.

Co říkáte na obsazení Victora Webstera jako Erica Dunhama? Nepiště nám svůj názor do diskuze článku nebo na fórum.

Zdroj: USA Network

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama