White Collar (Ve službách FBI) Herecké obsazení 4. série #5

Herecké obsazení 4. série #5

Herecké obsazení 4. série #5

POZOR obsahuje SPOILERY! Před několika málo dny byla na zahraničních webových stránkách uveřejněna informace o tom, kdo si zahraje další z postav, které se objeví ve 4. sérii. Více informací v článku.

0 0
15.6.2012

Jak si všichni dobře vzpomínáte, není to dlouho, co jsme Vás informovali o nových postavách, kteří se objeví v nové sérii. Jednou z postav byl i Eric Dunham, úspěšný a tvrdý obchodník, pracující jako obchodním na Wall Steet. Jistě si také vzpomínáte, že Dunham má mnoho předností, mezi které patří šarm Aleca Baldwina nebo dokonale vypracované tělo, jako měl sám Sylvestre Stallone ve svých nejlepších letech. A podle všeho tato reference k Stallonovi není náhodná, neboť představitel Erica Dunhama je sám vášnivý boxer. Určitě si spousta z Vás kladla otázku, kdo by Dunhama mohl ztvárnit.

Není jím nikdo jiný než Victor Webster. Tento rodák z Kanady se především proslavil svou rolí v seriálu „Mutant X“. Avšak mnohým z Vás bude znám například ze seriálu „Čarodějky“, „Merlose Place“, „Castle“ nebo z letošní novinky „Continuum“. Victor se ve White Collaru na rozdíl od své role v seriálu „Continuum“, kde působí na dobré straně zákona, dostane do konfliktu se samotnou FBI, která ho podezřívá z insider traidingu.


Co říkáte na obsazení Victora Webstera jako Erica Dunhama? Nepiště nám svůj názor do diskuze článku nebo na fórum.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás