White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 92×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Herecké obsazení 4. série #5

Herecké obsazení 4. série #5

POZOR obsahuje SPOILERY! Před několika málo dny byla na zahraničních webových stránkách uveřejněna informace o tom, kdo si zahraje další z postav, které se objeví ve 4. sérii. Více informací v článku.

0 0
15.6.2012

Jak si všichni dobře vzpomínáte, není to dlouho, co jsme Vás informovali o nových postavách, kteří se objeví v nové sérii. Jednou z postav byl i Eric Dunham, úspěšný a tvrdý obchodník, pracující jako obchodním na Wall Steet. Jistě si také vzpomínáte, že Dunham má mnoho předností, mezi které patří šarm Aleca Baldwina nebo dokonale vypracované tělo, jako měl sám Sylvestre Stallone ve svých nejlepších letech. A podle všeho tato reference k Stallonovi není náhodná, neboť představitel Erica Dunhama je sám vášnivý boxer. Určitě si spousta z Vás kladla otázku, kdo by Dunhama mohl ztvárnit.

Není jím nikdo jiný než Victor Webster. Tento rodák z Kanady se především proslavil svou rolí v seriálu „Mutant X“. Avšak mnohým z Vás bude znám například ze seriálu „Čarodějky“, „Merlose Place“, „Castle“ nebo z letošní novinky „Continuum“. Victor se ve White Collaru na rozdíl od své role v seriálu „Continuum“, kde působí na dobré straně zákona, dostane do konfliktu se samotnou FBI, která ho podezřívá z insider traidingu.

Co říkáte na obsazení Victora Webstera jako Erica Dunhama? Nepiště nám svůj názor do diskuze článku nebo na fórum.

Zdroj: USA Network

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama