White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 92×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Matt Bomer v seriálu Glee #2

Matt Bomer v seriálu Glee #2

Matt Bomer, se objeví v dubnové epizodě seriálu Glee, kde si zazpívá společně s Darenem Crissem. Známe jméno kapely, od které písně pocházejí.

0 0
6.2.2012

Jak již všichni dobře víte, Matt Bomer, který hraje námi všemi milovaného Neala Caffreyho, se objeví v dubnové epizodě seriálu Glee. Server tvguide.com před pár dny odtajnil, od jaké skupiny dané písně pocházejí.

Podle všech informací to vypadá, že Matt bude zpívat ne jednu, ale hned dvě písně. Obě písně pocházejí od rockové kapely známé hlavně v 80. letech „Duran Duran“.

Zdroj: USA Network

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama