White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 92×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Postavy pro 1. a 2. díl 4. série

Postavy pro 1. a 2. díl 4. série

POZOR SPOILERY! Před několika dny se na mnoha zahraničních webových stránkách, objevila zpráva o postavách, které se v létě objeví již ve 4. sérii seriálu. Více informací v článku.

0 0
5.3.2012

Collins (muž, okolo 30 let)

První postavou bude Collins, tvrdě pracující, velmi zkušený agent pracující pro vnitřní záležitosti, který bude mít za úkol dostat Neala (Matt Bomer) zpátky tam, kam podle všech patří, čili do vězení. Collinsova úspěšnost s chytáním uprchlíků je neuvěřitelných 100%, takže to pro Neala nebude žádná procházka růžových sadem. Postava Collinse se v seriálu objeví nejméně ve dvou epizodách.

Dobbs (muž, okolo 50 let)

Další postavou bude Dobbs. Dobbs je američan, který byl na útěku před FBI neuvěřitelných 20 let. Neal se rozhodne využít jeho užitečných známostí a začne si Dobbse platit, aby mu poskytl krytí. O Dobbsiovi se moc dobře ví, že na jeho výplatní pásce je mnoho policistů, což pro Neala znamená velmi reálnou šanci na přežití. Dobbsova postava se objeví minimálně ve dvou epizodách.

Maya (žena, 25–30 let)

Následující postavou Maya, překrásná hispánka, která se s Nealem milostně zaplete. Postava Mayi se objeví minimálně ve dvou epizodách.

Šerif Morales (muž, okolo 40 let)

Poslední novou zatím známou postavou je šerif Morales. Morales je také hispánec a jako hlava policejního oddělení je na výplatní pásce již zmíněného Dobbse. Morales se objeví minimálně ve třech scénách.

Zdroj: USA Network

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama