White Collar (Ve službách FBI) Postavy pro 1. a 2. díl 4. série

Postavy pro 1. a 2. díl 4. série

Postavy pro 1. a 2. díl 4. série

POZOR SPOILERY! Před několika dny se na mnoha zahraničních webových stránkách, objevila zpráva o postavách, které se v létě objeví již ve 4. sérii seriálu. Více informací v článku.


0 0
5.3.2012

Collins (muž, okolo 30 let)

První postavou bude Collins, tvrdě pracující, velmi zkušený agent pracující pro vnitřní záležitosti, který bude mít za úkol dostat Neala (Matt Bomer) zpátky tam, kam podle všech patří, čili do vězení. Collinsova úspěšnost s chytáním uprchlíků je neuvěřitelných 100%, takže to pro Neala nebude žádná procházka růžových sadem. Postava Collinse se v seriálu objeví nejméně ve dvou epizodách.


Dobbs (muž, okolo 50 let)

Další postavou bude Dobbs. Dobbs je američan, který byl na útěku před FBI neuvěřitelných 20 let. Neal se rozhodne využít jeho užitečných známostí a začne si Dobbse platit, aby mu poskytl krytí. O Dobbsiovi se moc dobře ví, že na jeho výplatní pásce je mnoho policistů, což pro Neala znamená velmi reálnou šanci na přežití. Dobbsova postava se objeví minimálně ve dvou epizodách.

Maya (žena, 25–30 let)

Následující postavou Maya, překrásná hispánka, která se s Nealem milostně zaplete. Postava Mayi se objeví minimálně ve dvou epizodách.

Šerif Morales (muž, okolo 40 let)

Poslední novou zatím známou postavou je šerif Morales. Morales je také hispánec a jako hlava policejního oddělení je na výplatní pásce již zmíněného Dobbse. Morales se objeví minimálně ve třech scénách.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás