White Collar (Ve službách FBI)
96/100 - 92×

White Collar(Ve službách FBI)

Neal Caffrey je mladý charismatický milovník umění, historických artefaktů a drahého vína, který má dar to všechno získávat tak nějak svépomocně (čti nelegálně). Je natolik šikovný, že dopadnout ho FBI trvá několik let a podaří se jí to jen díky agentu Burkeovi. Talentů, jaké má Neil, by ale byla na moc dlouho škoda, že? Když se tak vyzná, proč to nevyužít tentokrát ve prospěch FBI? K řešení nejsložitějších případů si najměte nejchytřejšího kriminálníka!

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | USA Network | 42 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matt Bomer (Neal Caffrey), Tim DeKay (Peter Burke), Willie Garson (Mozzie), Marsha Thomason (Diana Berrigan), Hilarie Burton (Sara Ellis)

Sledovanost epizody 3x11 Checkmate

Sledovanost epizody 3x11 Checkmate

Po téměř šesti měsících se na televizní obrazovky vrátil seriál White Collar s dílem pod názvem „Checkmate“, jak si vedl?

0 0
22.1.2012

Americká kabelová stanice USA Network ve středu odvysílala premiérový díl 3. série, který nesl název „Checkmate“. Po téměř šesti měsíční pauze, tento díl shlédlo celkem 3.225M lidí a rating 18–49 byl 1.1.

Sledovanost tohoto dílu byla v porovnání s premiérovým dílem 2. série, který byl odvysílán loni v lednu, o celkových 15% nižší, a rating 18–49 si pohoršil o 0.2 z 1.3 na 1.1 .

Zdroj: tvbythenumbers.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama