White Collar (Ve službách FBI) Sledovanost první poloviny midseason

Sledovanost první poloviny midseason

Sledovanost první poloviny midseason

První polovina midseason je za námi, podívejte se, jak si White Collar vedl v číslech.

0 0
6.2.2012

Druhá polovina série odstartovala 18. ledna 2012 ve 3:00 a jednalo se o velmi solidní návrat. Jak jste si již mohli přečíst v minulém článku, White Collar se vrátil na obrazovky ve velkém stylu. Díl vidělo celkem 3,225 milionů diváků, je sice pravda, že oproti premiérovému dílu 2. série, který se vysílal minulý rok v lednu, byla sledovanost nižší o celkových 15%, ale to nemění nic na faktu, že se jednalo o velmi slibný návrat. Rating 18–49 se ustálil na 1.1, což je zhoršení o 0.2.

O týden později, tedy 26. ledna 2012, odvysílala kabelová stanice USA Network další díl, který nesl název „Upper West Side Story“. Tento díl celkem vidělo 3,472 milionů diváků, což znamenalo jemné zlepšení oproti premiérovému dílu, konkrétně se jednalo o 7,5%. A co, se týče ratingu 18–49, ten se ustálil na 1.1, tady tedy oproti minulému dílu žádné zlepšení ani zhoršení nenastalo. V porovnání s dílem, který se odvysílal loni v lednu, se jednalo o další pokles ve sledovanosti, tentokrát o 11%.


Následující týden, byl odvysílán díl, pod názvem „Neighborhood Watch“. Tento díl celkem shlédlo 3,042 milionů lidí, jednalo se tedy o první zhoršení v rámci midseason, díl dokonce shlédlo nejméně diváků za celou 3. sérii. Oproti dílu, který se vysílal o týden předtím, klesla sledovanost o 11%. Rating 18–49 zaznamenal také propad a to o 0.1. V porovnání s předchozí sérií zaznamenal tento díl úbytek celkem 13% diváků.

Jak můžete vidět, sledovanost i rating 18–49 v porovnání s předchozí sérií zatím zaostává, ovšem jak již zde bylo jednou zmíněno, nemusíte se bát, že by byl seriál zrušený, jelikož již od srpna minulého roku má White Collar jistou 4. sérii.

Zdroj:tvbythe­numbers.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Citace ze seriálu

Citace ze seriálu

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás