You, Me and the Apocalypse
92/100 - 53×

You, Me and the Apocalypse

Vzpurný mnich, bílý šovinista, bankéř, kyberterorista a generál americké armády vejdou do bunkru, který je má zachránit před drtivým dopadem na planetu Zemi. To není začátek vtipu, ale premisa televizní komedie. Po konci světa má být tahle skupinka společně s několika dalšími novou nadějí lidstva. Ale nebylo by lepší, kdyby radši taky umřeli?

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Sky One | 45 minut
žánr
Katastrofický, Komedie
hrají
Mathew Baynton (Jamie Winton), Jenna Fischer (Rhonda McNeil), Rob Lowe (Otec Jude), Joel Fry (Dave Bosley), Kyle Soller (Scotty McNeil), Mathew Baynton (Ariel Conroy), Megan Mullally (Leanne),

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Episode One

  S01E01: Episode One

  Jamie Winton, nudný bankovní úředník je zatčen a obviněn z loupeže, krádeže identity a mezinárodního kyberterorismu. Knihovnice Rhonda, údajná hackerka která ani neví, co je to powerpoint, je uvězněna za zradu a terorismus. Rhonda touží po návratu ke svému synovi, Jamie chce nalézt svou ženu, která zmizela před sedmi lety. Mezitím na druhé straně světa, sestra Celine, po smrti své jediné přítelkyně, opouští po deseti letech klášter a chystá se ke svému prvnímu pracovnímu pohovoru.

  30.9.2015
  45 minut
 • S01E02: Episode Two

  S01E02: Episode Two

  Jamie se společně s Davem vydává pátrat po své biologické rodině. Jude vysloví obavy z nového úkolu vyšetřovat druhý příchod Krista. Scotty v Bílém domě předkládá plány pro oznámení operace Spasitel, zatímco Rhonda s Leanne se na útěku sbližují.

  7.10.2015
  45 minut
 • S01E03: Episode Three

  S01E03: Episode Three

  Jude a Celine se vydávají do Polska prověřit svůj první případ druhého příchodu Krista. Scotty a generál Gaines nám odhalí své tajemství. Jamie s Davem získají zásadní stopu v pátrání po Mary. Rhonda je odhodlaná najít Spika dříve než Ariel, zatímco Ariel najde způsob, jak Rhondě cestu zkomplikovat.

  14.10.2015
  45 minut
 • S01E04: Episode Four

  S01E04: Episode Four

  Aby se Rhonda vyhnula zatčení, je nucena překročit své hranice, poté, co je nečekaně zrazena. Dozvíme se více o Judeově tragické minulosti, zatímco Celine jistý muž zklame. Jamie si zatancuje na apokalyptické diskotéce a Dave je nucen k nemalé oběti, aby Jamiemu pomohl s Mary. Ariel se přesvědčí, že kometa je skutečná a vymyslí plán na přežití.

  21.10.2015
  45 minut
 • S01E05: Episode Five

  S01E05: Episode Five

  Celine se nečekaně odváže, zatímco bojuje s nepatřičnými myšlenkami o otci Judeovi. Rhonda s Leanne se dostanou do zdánlivého bezpečí domova. Jamie vzdá své pátrání, poté, co se dozví zdrcující pravdu o Layle. Arnold se snaží o záchranu Spika a Scotty je nucen pokračovat v práci na operaci Genesis.

  28.10.2015
  45 minut
 • S01E06: Episode Six

  S01E06: Episode Six

  Ariel se ocitá v zajetí záhadné ženy. Rhonda se konečně setká se Spikem, ale policistka Tess je jí těsně v patách. Jamie s Davem se vrací do Slough, kam má namířeno i otec Jude se sestrou Celine. Slough zasáhne nečekaná smrt a Paula bude muset bojovat, aby neztratila Jamieho. Scotty se rozhodne udělat správnou věc, ale bude se bude se muset postavit Arnoldovi

  4.11.2015
  45 minut
 • S01E07: Episode Seven

  S01E07: Episode Seven

  Jamie se snaží najít svou dceru, kterou hledá i Ariel. Scotty se zhroutí, zatímco operace Savior startuje. Rhonda se chce dostat k Rajeshovi, ale je nečekaně zrazena. Aby Jude a Celine mohli prošetřit dalšího potencionálního mesiáše, musí učinit jistý zásadní krok, který je nevratně změní.

  11.11.2015
  45 minut
 • S01E08: Episode Eight

  S01E08: Episode Eight

  Zatímco Frankie vydírá Ariela, Jamie s Laylou vymyslí plán na její záchranu. Celine bojuje s pochybnostmi, Jude se dostane do potíží a oba učiní zásadní rozhodnutí. Rhonda se dozvídá, že jí hrozí trest smrti. Operace Savior spěje ke konci a Arnold vydává nelehký příkaz.

  18.11.2015
  45 minut
 • S01E09: Episode Nine

  S01E09: Episode Nine

  Všichni slaví úspěch operace Savior, zatímco prezident se chystá do úkrytu. Celine se vyrovnává se smrtí Juda. Rhondu čeká soud ve zrychleném řízení. Arnold nás překvapí a učiní veřejné doznání. Ariel se pokouší vydírat Sutton. Jamie bude oddělen od rodiny a Dave poklekne před Paulou.

  25.11.2015
  45 minut
 • S01E10: Episode Ten

  S01E10: Episode Ten

  Jamie zůstává uvězněn v bankovním sejfu, zatímco Ariel přebírá jeho místo. Dave s Paulou míří k oltáři. Rhonda je nucena překročit své hranice, aby ochránila svou rodinu. Frankie hlas řekne, co je třeba udělat. Celine čeká šokující zjištění a dočkáme se i zázraku. Čas střetu komety se zemí se blíží – kdo se dostane do bezpečí bunkru?

  2.12.2015
  45 minut

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Filtr seriálů
Reklama