You (Ty)
93/100 - 98×

You(Ty)

Jednoho dne pozná Joe Goldberg, chytrý manažer knihkupectví, mladou spisovatelku Guinevere Beckovou, do které se ihned zamiluje. Jeho zájem o ni se ale brzy mění na nebezpečnou posedlost. Seriál vznikl na motivy stejnojmenné knihy Caroline Kepnesové.

USA | 2018 | Pauza
vysílání
5 sezón | Lifetime, Netflix | 50 minut
žánr
Psychologický, Romantický, Thriller
hrají
Penn Badgley (Joe Goldberg), Tati Gabrielle (Marienne Bellamy), Victoria Pedretti (Love Quinn), Saffron Burrows (Dottie Quinn), Shalita Grant (Sherry Conrad), Travis Van Winkle (Cary Conrad), Dylan Arnold (Theo Engler), James Scully (Forty Quinn), Ambyr Childers (Candace Stone), Carmela Zumbado (Delilah Alves), Jenna Ortega (Ellie Alves), Elizabeth Lail (Guinevere Beck), Luca Padovan (Paco), Shay Mitchell (Peach Salinger), Kathryn Gallagher (Annika Attwater)

Popáté a naposledy

Popáté a naposledy

Netflixovský hit You, který nedávno završil svou čtvrtou řadu, se s námi ještě neloučí, neboť bylo potvrzeno, že se dočká páté řady. Zprávy jsou ale hořkosladké, jelikož nadcházející řada už onen konec představovat bude.

23 0
24.3.2023

Příběh antihrdiny Joea Goldberga se schyluje ke konci, neboť Netflix oznámil, že seriálu naděluje pátou sérii, kterou uvidíme v příštím roce, avšak ta pro něj bude závěrečnou. Ono to vlastně není až tak překvapivé, protože když se nad tím zamyslíte, příběh se v jistých bodech stále opakuje a seriál tak nelze natahovat donekonečna. A právě konec čtvrté řady You lehce naznačil, že příběh bude končit, protože jsme se vrátili tam, kde to všechno začalo – do New Yorku. I sám Penn Badgley před premiérou čtvrté řady prozradil, že nás její konec hezky připraví na potenciálně poslední řadu.

(You se vrátí ještě jednou a naposledy. Foto: Netflix)

V páté řadě samozřejmě můžeme počítat s návratem Penna Badgleyho do své role a stejně tak můžeme očekávat i účast Charlotte Ritchie jako Kate. A jelikož půjde o poslední řadu, nepřekvapilo by nás zapojení různých postav, které jsme v průběhu celého seriálu viděli. Pár změn proběhne i za kamerou. Sera Gamble, která je jednou ze spolutvůrců seriálu a po čtyři série zastávala i funkci showrunnerky, ve své funkci končí, aby se mohla věnovat dalším projektům. Nahradí ji Michael Foley a Justin W. Lo, kteří u seriálu působili jako výkonní producenti a scénáristé několika epizod. Gamble ale úplně neodchází a zůstane jako výkonná producentka.

Greg Berlanti, druhý ze spolutvůrců seriálu, řekl, že vždy plánovali odvykládat Joeův příběh v pěti sériích, což se jim tedy nakonec i splní. Můžeme tedy vidět, že vývoj seriálu jde přesně podle vize tvůrců a konec nastane v té chvíli, kde jej po celé ty roky zamýšleli. A i my si dovolíme s touto vizí souhlasit, jelikož seriálu by určitě neprospělo další natahování a jedna závěrečná řada bude přesně akorát pro uspokojivý konec You.

Zdroj: Deadline, Netflix

Jste rádi, že bude mít seriál další řadu? A souhlasíte, že je správný čas seriál zakončit?

Diskuze /4

Ingimir

videl som rozhovor s Jennou Ortegou kde tvrdila že ju oslovili pre štvrtú sériu, ale keďže bola v Rumunsku kvôli Wednesday a cestovanie kvôli pandémii bolo ešte náročnejšie zúčastniť sa nemohla… tak snád v tej piatej sérii :-)

25.3.2023 | 0:01:41
OriginalHunter

Síce to bude posledná séria ale aj tak som za ňu moc rád. Joe bude chýbať keď skončí.

25.3.2023 | 15:23:57
LuciusSVK

Od 4tej sérii som neočakával vôbec nič, a prekvapila :)

25.3.2023 | 17:52:30
Nina317

Neviem prečo, ale mne by sa páčil taký koniec, že by niekto zavrel Joea do tej sklenej miestnosti a nechal by ho tam a odišiel.

27.3.2023 | 7:38:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama