Z Nation
80/100 - 191×

Z Nation

Tři roky poté, co svět napadl zákeřný zombie virus, existuje pro lidstvo poslední záchrana. Skrývá se v krvi jediného člověka, který přežil kousnutí zombie. Tým docela obyčejných lidí ho nyní musí odvézt z New Yorku do Kalifornie, kde někde leží poslední laboratoř, která je schopná z krve vytáhnout protilátku a apokalypsu zastavit.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Syfy | 43 minut
žánr
Akční, Drama, Katastrofický
hrají
Kellita Smith (Roberta Warrenová), Keith Allan (Murphy), DJ Qualls (Občan Z), Anastasia Baranova (Addison Carverová), Nat Zang (10K), Russell Hodgkinson (Doktor), Emilio Rivera (Škorpion), Joseph Gatt (Muž),

S05E13: The End of Everything

S05E13: The End of Everything

Hrdinové proniknou do Altury ve snaze postavit Pandoru a Estese před soud; Cooper se znovu objeví a šokuje Warrena; musí jí něco říct.

sk
29.12.2018
43 minut

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

3 serie tohoto serialu byly naprosto paradni a vice krat jsem to tady i psal… ctvrta serie byla jeste nejak prijatelna, i kdyz to cele halucinogenni putovani za vidinama Warrenove, bylo dost nudne a hlavne uplne bez logiky, ale co bylo v te pate se neda moc slovy popsat… mluvici zombici, susenky, lithium, ale hlavne boj za prava nemrtvych ??? to se ti tvurci uplne zblaznili ?? jediny Estes mel fakt nejaky rozumny smer (likvidace vseho neziveho (i mluviciho) je jedina mozna cesta!!) a oni z nej udelaji vlastne zapornou postavu ?? a tohle finale ?? ceho jako dosahli ?? toho ze je mluvky sezerou az dojde lithium ?? NE!! 3 serie byly super, ale zbytek je hrozny…

9.9.2019 | 2:24:23
wrong

WTF?! :-D

3.4.2019 | 20:39:11
Strong

je to na 100% ukoncene nebo se zvazuje 6 sezona?

17.3.2019 | 16:40:58
Releon

Z Nation jsem měl do třetí série rád, byl to seriál o zombie, který se hodně odlišoval oproti konkurenci zejména svým humorem, nadsázkou a bláznivými nápady. Pak přišla katastrofální čtvrtá řada, na níž navázala zpočátku zajímavě vypadající pátá řada, ale zhruba od poloviny série začala upadat. Poslední díl, který všechny několik dílů táhnoucí se události najednou uspěchal a smrsknul, aby podal co nejvíce „vau“ efektů, se absolutně nepovedl. Předvídatelnost by se dala ještě odpustit, ale zbytečné přehlcení a absolutní nelogičnosti, viz chování Estese a jeho následovníků, srazily tento díl někam do céčkových vod.

12.2.2019 | 21:51:51
Belisarius Magnus

Ale jo, ušlo to, i když pravda, mohlo to být trochu akčnější. Autoři nechali pootevřený konec, takže možná 6. série.

7.2.2019 | 20:42:39

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama